sobota , 15 czerwca 2024

10 Najlepszych POLSKICH aplikacji na iPhona – 1

Najlepsze Aplikacje na iPhone stworzone z myślą o polskich użytkownikach. Najlepsze 10 programów na iOS – możesz wykorzystać je prywatnie lub służbowo, w to już nie wnikam. Niemniej jestem prawie pewien, że jeśli masz iPhone, to przynajmniej część z tych programów powinieneś zainstalować.

1 - PAP News

Teoretycznie nic wielkiego: kolejna aplikacja przekazująca wiadomości. Jednak plusów jest tu całe mnóstwo: po pierwsze na bieżąco, po drugie najbardziej wiarygodnie (PAP podaje sporą część informacji bez komentarza, więc wyrobisz sobie własne zdanie), a po trzecie oferuje przyjazny interfejs i nie zaśmieca ekranu zbędnymi grafikami. Jeśli jesteś uzależniony od bycia na bieżąco, żaden inny program z wiadomościami nie pozwoli ci na szybkie wyławianie tego, co istotne spośród zalewu informacji inspirowanych przez specjalistów od Public Relations, za co wielu już użytkowników pokochało PAP News mimo nieco archaicznego projektu samej aplikacji.

najlepsze aplikacje na iPhona

Podsumowanie

Stworzone z myślą o polskich iSprzętowcach aplikacje czasem odpadają od światowej czołówki, ale są spolszczone i wygodne. To ich olbrzymie zalety. Każda ma wady, to fakt, ale jaki program ich nie ma? Top 10 to programy użyteczne – nie gry, nie zabijacze czasu tylko aplikacje, które mają inne funkcje poza zajmowaniem miejsca i drenowaniem baterii. Jestem przekonany, że nawet jeśli nie zgodzisz się z kolejności, która jest przecież subiektywna, to na pewno docenisz większość z tych programów, kiedy je zainstalujesz na swoim iPhone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *