Home / News / Chrome / ✅ 10 Niezastąpionych Rozszerzeń dla Google Chrome

✅ 10 Niezastąpionych Rozszerzeń dla Google Chrome

Rozszerzenia Google Chrome

Od rozszerzenia, które umożliwia wysłanie wiadomości e-mail z poczty Gmail jako SMS-a, aż po takie, które automatycznie zamieści adres e-mail i numer karty kredytowej w polu formularza – wygląda na to, że miłośnikom Chrome w najbliższym czasie nie zabraknie powodów do radości. Jeśli uważasz, że przeglądarka Google Chrome nie może się już poprawić, oto dziesięć niezbędnych rozszerzeń, które znacznie poprawią jakość Twojego korzystania z Internetu.

Your Email to SMS (Twój Email jako SMS)

Od producenta CloudHQ pochodzi niezwykle użyteczne rozszerzenie nazwane ‘Your Email to SMS’. Po zainstalowaniu rozszerzenia ikona w kształcie telefonu komórkowego pojawi się w Twojej skrzynce Gmail. Aby je zastosować, otwórz email, kliknij na ikonę, wprowadź numer telefonu odbiorcy i wpisz krótka wiadomość. Następnie użyj przycisku ‘Forward as Text Message’ czyli ‘prześlij jako wiadomość tekstową’. SMS pojawi się w telefonie odbiorcy wraz z aktualnym adresem URL, który po kliknięciu przekieruje go do Twojej wiadomości mailowej.

Blur

Rekomendowany jako znacznie lepszy niż konwencjonalny manager haseł, ‘Blur’ generuje trudne to złamania hasła, szyfruje je a później automatycznie loguje Cię na konta serwisów, których używasz w sieci. Dodatkowo, nawet w przypadku włamania na serwer sklepu internetowego, z którego usług korzystasz, ‘Blur’ ukryje dane Twojej karty kredytowej. ‘Abine, Inc.’ zapobiega ściąganiu funduszy z Twojego konta.

Jeśli chodzi o ochronę prywatności, rozszerzenie dla wyszukiwarek ‘Blur’ uniemożliwia śledzenie Twoich ruchów w sieci na podstawie kliknięć na Facebooku. Ochrona prywatności ‘Blur’ jest bardziej skuteczna niż opcja prywatnego przeglądania, ponieważ rozszerzenie jest również w stanie zablokować śledzenie niezależne od ciasteczek (plików cookies).

SessionBox

Jeśli Twoja przeglądarka Chrome jest wyposażona w rozszerzenie ‘SessionBox’, nie będziesz musiał logować się za każdym razem na, jedno z kilku, kont na Facebooku. Jest to jedno z najbardziej użytecznych rozszerzeń, które jest w stanie równocześnie obsługiwać kilka kont, na różnych platformach społecznościowych.

Zobacz również:  5 darmowych Aplikacji dla Androida które poprawią pracę z Dropboxem.

Mighty Text

Po zainstalowaniu aplikacji ‘Mighty Text’ na telefonie działającym na Androidzie, rozszerzenie ‘Mighty Text’ pozwoli Ci wysyłać wiadomości z konta na Facebooku prosto do skrzynki Gmail. To użyteczne rozszerzenie pozwoli Ci również obsługiwać wiadomości grupowe w łatwy i bardziej efektywny sposób.

Select and Speak

Poprzez zastosowanie technologii iSpeech, rozszerzenie ‘Select and Speak’ umożliwi Ci wybranie fragmentu tekstu na stronie internetowej a następnie odsłuchanie go przez aplikację, która go odczyta dla ciebie. Możesz również skonfigurować ustawienia ‘Select and Speak’ i wybrać swój ulubiony typ głosu oraz prędkość czytania. Rozszerzenie obsługuje wiele języków.

Save to Pocket

Opcja ‘kieszeni’ zapewnia, że nie utracisz danych stron internetowych do których chcesz wrócić, nawet jeśli połączenie z Internetem zostanie przerwane. Dużym plusem tego rozszerzenia jest również to, że może ono zostać zsynchronizowane z telefonem lub tabletem, działającym na iOS lub Androidzie.

Rozszerzenie dodaje pasek narzędzi do Twojej przeglądarki Chrome. Jedyne co musisz zrobić, aby zachować stronę i później zobaczyć ją offline to kliknąć na odpowiedni przycisk.

GetThemAll

Rozszerzenie ‘GetThemAll’, poza filmami wideo z You Tuba, może ściągnąć z sieci naprawdę wszystko. Rozszerzenie organizuje wszystkie pliki, które chciałbyś mieć dostępne tak, że są one dostępne do ściągnięcia przez twoja wyszukiwarkę. ‘GetThemAll’ obsługuje pliki HTML, pliki graficzne, PDF, wideo oraz wiele innych.

smartUP Gestures

Popraw poziom jakości przeglądania stron internetowych w Chrome używając ‘smartUP Gestures’. Rozszerzenie dostosowuje sposób nawigacji interaktywnych elementów strony. Jego działanie obejmuje również proste i bardziej zaawansowane przeciąganie oraz inne opcje wykonane przy użyciu myszy.

Search Preview

To rozszerzenie poprawia jakość zazwyczaj monotonnego wyszukiwania w sieci. Z ‘Search Preview’, zainstalowanym dla przeglądarki Chrome, obok rezultatów wyszukiwania pojawią się miniaturowe obrazki wyświetlające podgląd strony. ‘Search View’ obsługuje wyszukiwarki takie jak Bing, DuckDuckGo oraz Google.

Zobacz również:  Telemarketing vs. E-mail

Google Chrome to szybka, sprawna i atrakcyjna wizualnie przeglądarka internetowa. Dodanie do tego zestawu wspaniałych rozszerzeń pomoże użytkownikowi zachować prywatność oraz zwiększyć produktywność. Aby zainstalować je w bardzo prosty sposób udaj się do sklepu internetowego Chrome, gdzie dostępne są wszystkie omówione powyżej rozszerzenia oraz wiele innych.

SEO Audyt Twojej Strony

Podaj słowo / frazę kluczową i adres URL strony aby sprawdzić co jeszcze można poprawić w jej optymalizacji. powered by Zelezny.uk

Podobne Posty

O Lukasz Zelezny

Prelegent, trener, autor. Head of Organic uSwitchUK. Zajmuje się SEO, PPC i mediami społecznościowymi. Prywatnie fan podróżowania, drum and bassu i szkockiej.

Zobacz również

tools-1209764_1280

11 Najlepszych Narzędzi Marketingowych do Zarządzania Kanałami Social Media

Tworzenie wysokiej jakości treści dla bloga lub witryny jest niezwykle istotne. Ważne jest również, aby …