poniedziałek , 15 lipca 2024
Home / News / Aplikacje / 5 darmowych Aplikacji dla Androida które poprawią pracę z Dropboxem.

5 darmowych Aplikacji dla Androida które poprawią pracę z Dropboxem.


[ SEOWind.io - pisz treści które rankują się w TOPach ]

Weź pod uwagę zwiększenie funkcjonalności już skutecznie działającego konta Dropbox, poprzez wykorzystanie funkcji swojego smartfonu lub tabletu na Androidzie. Istnieje obecnie kilka bezpłatnych aplikacje, które można pobrać za darmo z Google Play, dzięki którym Twój Dropbox będzie jeszcze bardziej wszechstronny niż przedtem. Tutaj możesz przeczytać o pięciu z nich.

Plain.txt

Bardzo efektywne narzędzie zwiększające produktywność, ‘Plain.txt’ pozwoli ci szybko zapisać notatki, które możesz zsynchronizować ze wszystkimi urządzeniami, podłączonymi do Dropboxa. Prezentująca prosty, intuitywny interfejs, ta darmowa aplikacja dla Androida pozwala również na organizację notatek, które zostały już utworzone w osobnych folderach. Ponieważ są one zapisywane w formie tekstowej, notatki mogą zostać otwarte przy użyciu większości aplikacji na pulpit oraz telefon.

Cloudpipes

Fantastyczne narzędzie do automatyzacji, ‘Cloudpipes’, jest również zaprojektowany specjalnie, aby służyło do planowania zadań oraz jako manager plików dla Dropboxa. Działa poprzez przydzielanie konfigurowalnych ’pipes’ – rur, do każdego ze zdalnych folderów Dropboxa, które w rezultacie otrzymują odpowiadające im foldery w twoim telefonie. Z ‘Cloudpipes’, możesz pobierać oraz przesyłać cały folder używając telefonu, planować z wyprzedzeniem przesyłanie plików do twojego folderu zdjęć oraz pobierać pliki MP3 do twojej listy muzycznej. Aplikacja może działać w tle, włączając opcje przesyłania plików używając darmowego WIFI lub płatnego planu połączeń z siecią dla danego urządzenia, w zależności od ustawień.

BoxCryptor

Szyfrowanie poufnych plików jest obecnie koniecznością, biorąc pod uwagę wzrastające zaawansowanie złośliwego oprogramowania ukrywającego się w aplikacjach oraz na stronach internetowych, które może znacznie ułatwić hackerom dostęp do twojego urządzenia. ‘BoxCryptor’ jest darmową aplikacją szyfrującą dla Androida, przygotowaną specjalnie z myślą o serwisach przestrzeni w chmurze, takich jak Dropbox oraz Google Drive. Bezpieczne szyfrowanie oraz deszyfrowanie, zgodne ze standardem AFS-256, podczas którego twoje hasło nie jest ujawniane ani przesyłane, jest dokonywane na twoim smartfonie lub tablecie. W celu wzmocnienia bezpieczeństwa, aby otworzyć aplikację musisz wpisać za każdym razem kod dostępu.
Równie wartościowym rozwiązaniem jak ‘BoxCryptor’ jest aplikacja ‘Floder Cryptor for Dropbox’, która jest również dostępna do pobrania za darmo z Google Play. Włączenie niezawodnej aplikacji szyfrującej dla zsynchronizowanych plików z Dropboxa pozwoli ci spokojnie korzystać z twojego konta w chmurze za pośrednictwem przenośnych urządzeń.

DDirect for Dropbox

Ta darmowa aplikacja pozwala przekonwertować pośrednie adresy URL do Dropboxa na bezpośrednie oraz przekształcać adresy URL bezpośrednio z Dropboxa. Najlepszą funkcją aplikacji ‘DDirect for Dropbox’ jest to, że pozwala ci dodać nazwę dla każdego zmodyfikowanego URL oraz zapisać twoje ulubione linki, aby uzyskać do nich szybki dostęp w przyszłości.

Perfect Viewer

Ta wspaniała aplikacja pozwala ci szybko wyszukiwać oraz otwierać różne pliki w zsynchronizowanych folderach Dropboxa. Interfejs do przewijania plików w przeglądarce ‘Perfect Viewer’ działa również jako ebook i przeglądarka zdjęć. Aplikacja obsługuje większość typów plików graficznych oraz archiwalnych, plików PDF i EPUB.

O Azteq Azteq

Zobacz również

Jak wypozycjonować kanał na YouTube

YouTube to druga co do wielkości platforma wyszukiwania na świecie. Z tego powodu, każdy twórca …