wtorek , 26 października 2021
Home / News / Chrome / 5 Użytecznych Rozszerzeń Google Chrome dla Użytkowników Gmaila

5 Użytecznych Rozszerzeń Google Chrome dla Użytkowników Gmaila

[ Treść artykułu jest chroniona dzięki Plagiashield ]

Mam dla Ciebie tak odjechane Szkolenie SEO, że go nie zapomnisz do końca życia!

Szkolenie SEO

Analiza GAP w SEO - wszystko co chcesz i musisz wiedzieć.
Poznaj czym jest priorytetyzowanie, klastrowanie, w jaki sposób patrzeć na konkurencję. I nie tylko.
Z tego kursu nauczysz się wszystkiego tego czego nie wie Twoja konkurencja.
Dostaniesz też gotowe spreadsheety do wykorzystania.
Pokażę Ci krok po kroku co i jak.

Google Chrome i Rozszerzenia Gmail – co warto wiedzieć na temat wiadomości, poczty i działa kopia zapasowa.

Czy Twoje konto Gmail jest głównym centrum wymiany korespondencji osobistej i korporacyjnej? Rozważ więc dopasowanie tego z zestawem pomysłowych rozszerzeń, których możesz używać używając przeglądarki Google Chrome. Pięć następujących narzędzi dla Twojej przeglądarki internetowej z pewnością zwiększy Twoją wydajność dzięki Gmailowi.

Szablony E-mail Dla Gmail

To rozszerzenie Chrome zapewni Tobie na wyciągnięcie ręki bibliotekę konfiguracyjnych szablonów wiadomości e-mail. Szablony HTML dostępne w tym rozszerzeniu są zróżnicowane i profesjonalnie zaprojektowane. Są tu także szablony wiadomości e-mail dla biuletynów, ogłoszeń i zaproszeń biznesowych. Po zainstalowaniu w przeglądarce rozszerzenia szablonu poczty e-mail dla Gmaila będzie Ci łatwiej utworzyć kolejną wersję biuletynu, choćby dlatego, że musiałbyś wpisać tekst w przed-formatowanym szablonie.

Digify for Gmail

Digify for Gmail otwiera dostęp do analityki i nowych opcji zarządzania załącznikami znajdującymi się w wiadomościach e-mail wysyłanych za pośrednictwem Gmaila, które są dostępne dzięki przeglądarce Google Chrome. Dzięki Digify for Gmail będziesz mógł widzieć kiedy odbiorca otworzył, przesłał lub wydrukował załączony plik. Można również odwołać i usunąć załącznik za pomocą tego niezwykle użytecznego rozszerzenia przeglądarki, a także ustalić czas ważności, po którym odbiorca nie będzie mógł pobierać ani drukować załączników.

Rejestrator Video dla Gmail i Clipchamp

Dzięki rejestratorowi filmów w rozszerzeniu Gmail i Clipchamp dla przeglądarki Google Chrome możesz nagrywać filmy z kamery bezpośrednio w interfejsie wiadomości Gmail, a następnie przesyłać nagrany film jako załącznik w wiadomości e-mail. Odbiorca z kolei nie będzie musiał instalować czegokolwiek na swoim koncie aby móc obejrzeć film wygenerowany za pomocą tego specjalnego rozszerzenia przeglądarki. Zaleca się również stosowanie rozszerzenia na swoim koncie Google Drive. Dzięki temu możesz w prosty sposób dołączać duże pliki wideo do wiadomości e-mail.

MightyText

To bardzo popularne i bezpłatne rozszerzenie dzięki któremu Chrome umożliwia wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych w Gmailu. Działa także na Twoim koncie Facebook. Aby rozpocząć korzystanie z MightyText na swoim koncie Gmail z dostępem do Chrome, zsynchronizuj Chrome z wersją aplikacji zainstalowaną na telefonie z systemem Android. Dzięki MightyText na telefonie z Androidem i przeglądarce internetowej na komputerze natychmiast otrzymasz powiadomienie na ekranie komputera, gdy wiadomość tekstowa SMS dotrze do Twojego telefonu z Androidem. Dodatkowo można łatwo odpowiedzieć na wiadomość tekstową bezpośrednio z interfejsu Gmaila. Ta aplikacja działa również jako świetna kopia zapasowa wszystkich wiadomości SMS, które zostały wysłane i odebrane, co zwalniało wolne miejsce w telefonie z systemem Android, zapewniając bezpieczne późniejsze usuwanie wiadomości tekstowych.

HelloSign dla Gmail

Czy zarządzasz umowami biznesowymi i chcesz personalizować swoje wiadomości e-mail w Gmailu za pomocą Twojego oficjalnego podpisu? Pobierz zatem rozszerzenie przeglądarki o nazwie HelloSign dla Gmail. Dodając to rozszerzenie do przeglądarki Chrome, nie będziesz musiał przechodzić przez drukowanie stron, podpisywanie ich, skanowanie już podpisanych, a następnie wysyłanie zeskanowanych stron za pomocą podpisu pocztą elektroniczną. To poręczne rozszerzenie umożliwia zamieszczenie prawomocnego podpisu w dokumencie cyfrowym bez konieczności opuszczania interfejsu Gmaila.

Wszystkie te pięć rozszerzeń można bezpiecznie pobrać z Chrome Web Store. Są to stosunkowo małe pliki i ich instalacja powinna przebiec szybko i sprawniue.

[interaction id=”59878a3be61f184b3be90a6b”]
 

[ Treść artykułu jest chroniona dzięki Plagiashield ]

Mam dla Ciebie tak odjechane Szkolenie SEO, że go nie zapomnisz do końca życia!

Szkolenie SEO

Analiza GAP w SEO - wszystko co chcesz i musisz wiedzieć.
Poznaj czym jest priorytetyzowanie, klastrowanie, w jaki sposób patrzeć na konkurencję. I nie tylko.
Z tego kursu nauczysz się wszystkiego tego czego nie wie Twoja konkurencja.
Dostaniesz też gotowe spreadsheety do wykorzystania.
Pokażę Ci krok po kroku co i jak.

O Azteq Azteq

Zobacz również

microphone-2170045_640

Zestawienie 15 najciekawszych podcastów o SEO i marketingu

Czy chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat SEO oraz tworzenia strategii marketingowych? Czy jesteś zabieganą …

SEMRush - najlepsze narzędzie dla SEO i PPC.