wtorek , 23 kwietnia 2024
Home / Bez kategorii / Rozszerzenia Chrome

Rozszerzenia Chrome


[ SEOWind.io - pisz treści które rankują się w TOPach ]

Rozszerzenia Google Chrome dla użytkowników Facebooka

Według Brandwatch Facebook ma ponad miliard aktywnych użytkowników każdego dnia, a użytkownicy generują do czterech milionów likesów na minutę. Być może przyczyniłeś się do zdumiewającego poziomu zaangażowania użytkowników w sieci społecznościowej. Jeśli tak, to jeśli masz dostęp do swojego konta na Facebooku przez przeglądarkę Google Chrome, to może warto rozważyć zainstalowanie tych przydatnych rozszerzeń, aby interakcje z Facebookiem były wygodniejsze i przyjemniejsze niż dotychczas. Tutaj możemy pokazać Ci nie tylko, jak dowiedzieć się, kto Cię nie zaprzyjaźnił na Facebooku.

Lepszy Facebook z Google Chrome

To rozszerzenie przeglądarki podwaja się jako bloker reklam, ukrywając posty sponsorowane w swoim newsfeedzie na Facebooku, a także rozpraszające reklamy na pasku bocznym. Jego opcje przełączania obejmują powiększanie zdjęć do pełnego ekranu, zmiana stylu czcionki i tekstu, dostosowanie rozmiaru strumienia wiadomości, wyskakujące elementy wideo, modyfikowanie kolorów nagłówka i wiele innych. Rozszerzenie Lepszy Facebook dla Chrome umożliwia także zmianę wyglądu kursora myszy.

Rozszerzenie Photo Zoom dla Facebooka

Photo Zoom dla Facebooka to wybrane rozszerzenie przeglądarki dla użytkowników, którzy nie mają potrzeby korzystania z innych funkcji Lepszego Facebooka dla Chrome i chcą po prostu lepiej przeglądać zdjęcia na Facebooku. Photo Zoom for Facebook, które jest najpopularniejszym rozszerzeniem dostępnym w sklepie internetowym Chrome, poprawia jakość przeglądania zdjęć podczas dostępu do platformy mediów społecznościowych za pośrednictwem Google Chrome. Innymi słowy, Photo Zoom a rozszerzenie do Facebooka dla Google Chrome to doskonałe rozwiązanie.

Zapisz rozszerzenie Chrome na Facebooku

To rozszerzenie piggybacks na zapisanych zakładek w serwisie Facebook. Tak więc wszystko, co ważne w sieci, do czego chciałbyś się później dostać, jest szybko dostępne poprzez kliknięcie przycisku Zapisz na Facebooku. Rozszerzenie to pozwala na uporządkowanie i efektywne organizowanie stron internetowych, które zamierzasz później oglądać. Klikając na przycisk Zapisz na Facebooku, możesz zobaczyć nagłówek strony internetowej obok jednego z jej elementów graficznych w rozmiarze miniatury.

Rozszerzenie Nonriend Notify Google Chrome dla Facebooka

Czy zawsze chciałeś wiedzieć, jak dowiedzieć się, kto cię nie zaprzyjaźnił na Facebooku? Wtedy to rozszerzenie będzie dla Ciebie niezwykle przydatne. Z rozszerzeniem Unfriend Notify for Facebook w Twojej przeglądarce, możesz już zobaczyć, kto Cię nie zaprzyjaźnił, po prostu logując się na swoje konto na Facebooku.

Profil odwiedzających Rozszerzenie Chrome dla Facebooka

Poza Unfriend Notify dla Facebooka wreszcie pozwala dowiedzieć się, kto wśród Twoich znajomych z Facebooka nie zaprzyjaźnił się z Tobą, inna możliwość, którą kiedyś chciałeś mieć, jest teraz możliwe. Profile Visitors for Facebook daje Ci informacje o osobach, które są tobą zainteresowane, dając Ci znać, kto odwiedził Twój profil na Facebooku. Dodatkowy przycisk Odwiedzający zostanie dodany do sekcji praworęcznej górnej strony Facebooka po zainstalowaniu tego rozszerzenia w przeglądarce Chrome.

Więc ciesz się turbo doładowanym kontem na Facebooku już teraz. Wszystkie te rozszerzenia można bezpiecznie i za darmo pobrać z Chrome Web Store.

Przydatne rozszerzenia Google Chrome dla użytkowników Gmaila

Czy Twoje konto Gmail jest głównym centrum wymiany korespondencji osobistej i biznesowej? Następnie rozważ wyposażenie go w pakiet pomysłowych rozszerzeń do użytku z przeglądarką Google Chrome. Te pięć cyfrowych narzędzi dla przeglądarki internetowej z pewnością poprawi Twoją wydajność pracy z Gmail’em.

Szablony poczty elektronicznej Rozszerzenie Chrome do Gmaila

To rozszerzenie Chrome gwarantuje, że masz w zasięgu ręki bibliotekę konfigurowalnych szablonów wiadomości e-mail. Szablony HTML dostępne dzięki temu rozszerzeniu są różnorodne i profesjonalnie zaprojektowane. Dostępne są szablony wiadomości e-mail dla biuletynów biznesowych, ogłoszeń i zaproszeń. Po zainstalowaniu w przeglądarce internetowej, rozszerzenie Email Templates for Gmail ułatwia na przykład skomponowanie kolejnej raty dla Twojego newslettera, ponieważ wszystko co musisz zrobić, to wprowadzić tekst na preformatowanym szablonie.

Digify Chrome Extension for Gmail

Aplikacja Digify for Gmail udostępnia funkcje analityczne i nowe opcje zarządzania załącznikami zawartymi w wiadomościach e-mail wysyłanych przez Gmail po uzyskaniu dostępu do nich w Google Chrome. Dzięki Digify for Gmail możesz zobaczyć, kiedy odbiorca otworzył, przekazał lub wydrukował wysłany przez Ciebie załącznik. Możesz także przywołać i zniszczyć załącznik za pomocą tego niezwykle przydatnego rozszerzenia przeglądarki, a także ustawić czas, po upływie którego odbiorca nie będzie mógł już pobrać ani wydrukować załącznika.

Nagrywarka wideo dla aplikacji Gmail i Clipchamp

Dzięki nagrywarce wideo dla Gmaila i rozszerzeniu Clipchamp dla Google Chrome możesz nagrywać wideo z kamery internetowej bezpośrednio w interfejsie wiadomości Gmail, a następnie wysyłać nagrane wideo jako załącznik do wiadomości e-mail. Odbiorca z kolei nie będzie musiał nic instalować na swoim końcu, aby obejrzeć wideo wygenerowane przez to specjalistyczne rozszerzenie przeglądarki. Ponadto, zaleca się korzystanie z tego rozszerzenia przy użyciu konta Google Drive. W ten sposób możesz łatwiej dołączać duże pliki wideo do swoich wiadomości e-mail.

Rozszerzenie MightyText Chrome

Potężny tekst – To niezwykle popularne i darmowe rozszerzenie Chrome umożliwia wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych w programie Gmail. Działa ono również na Twoim koncie na Facebooku, gdy korzystasz z niego za pośrednictwem Google Chrome.

Aby rozpocząć korzystanie z MightyText na Twoim koncie Gmail, do którego masz dostęp w Chrome, zsynchronizuj je z wersją aplikacji zainstalowaną w telefonie z systemem Android. Dzięki MightyText w telefonie z systemem Android i przeglądarce internetowej w komputerze natychmiast otrzymasz powiadomienie na ekranie komputera, gdy tylko wiadomość tekstowa SMS dotrze do telefonu z systemem Android.

Dodatkowo, możesz równie łatwo odpowiedzieć na wiadomość tekstową bezpośrednio z interfejsu Gmaila. Aplikacja ta działa również jako doskonała kopia zapasowa dla wszystkich wiadomości SMS, które wysyłasz i odbierasz, uwalniając w ten sposób miejsce w telefonie z systemem Android, dzięki czemu możesz bezpiecznie usuwać wiadomości tekstowe po ich wysłaniu.

HelloSign Chrome Extension for Gmail

HelloSign – Czy zarządzasz kontraktami biznesowymi i masz potrzebę spersonalizowania swoich wiadomości e-mail za pomocą Gmaila z rozkwitem swojego podpisu? Następnie skorzystaj z rozszerzenia przeglądarki o nazwie HelloSign dla Gmaila.

Wyposażenie przeglądarki Chrome w to rozszerzenie gwarantuje, że nigdy nie będziesz musiał przechodzić przez ruchy związane z drukowaniem stron, podpisywaniem ich tuszem, skanowaniem podpisanych stron, a następnie przesyłaniem zeskanowanych stron z podpisem do wysłania pocztą e-mail. To poręczne rozszerzenie pozwala na złożenie prawnie wiążącego podpisu na dokumencie cyfrowym bez konieczności opuszczania interfejsu Gmaila.

Wszystkie te pięć rozszerzeń można bezpiecznie pobrać z Chrome Web Store. Wszystkie są stosunkowo lekkimi plikami i powinny zostać szybko zainstalowane.

Rozszerzenia Google dla użytkowników biznesowych w Chrome

Właściciele małych firm, których pracownicy używają Google Chrome jako głównej przeglądarki internetowej, mogą poważnie rozważyć skorzystanie z niektórych specjalistycznych rozszerzeń przeglądarki. Te sześć rozszerzeń zwiększających produktywność i obsługę klienta można pobrać ze sklepu internetowego Chrome.

Streak CRM dla rozszerzenia Gmail Google Chrome

Streak CRM dla Gmaila stanowi dla użytkowników biznesowych innowacyjny sposób na zarządzanie problemami swoich klientów. Uzyskując dostęp do Gmaila za pośrednictwem Chrome, w którym zainstalowane jest to konkretne rozszerzenie, użytkownicy mogą następnie organizować wszystkie wiadomości e-mail od konkretnego klienta, przeglądać wiadomości e-mail od tego samego klienta i innego współpracownika, dodawać własne szablony wiadomości e-mail oraz planować wysyłanie krytycznych wiadomości e-mail. Dzięki rozszerzeniu Streak CRM for Gmail, skrzynka odbiorcza Gmail zostaje przekształcona w usprawniony interfejs “one-stop-shop”, dzięki któremu współpracownicy mają dostęp do wszystkich informacji i mogą szybko reagować na każde zapytanie klienta.

Takware Email Tracking

Ponieważ Streak CRM dla Gmaila nie opracował jeszcze funkcjonalności śledzenia poczty elektronicznej, możesz zdecydować się na Yesware Email Tracking, aby wykonać to zadanie. Email tracking jest niezbędny. Musisz wiedzieć, czy Twoje podejście marketingowe jest skuteczne, a jeśli nie, to w jakich obszarach Twoje wysiłki są wciąż daleko poza oczekiwanym zwrotem z inwestycji. Inteligentne wykorzystanie analityki email trackingowej jest kluczem do zrównoważonej kampanii email marketingowej. Za pomocą przeglądarki Chrome wyposażonej w rozszerzenie Yesware Email Tracking użytkownicy poczty Gmail otrzymują powiadomienie o otwarciu wiadomości e-mail przez odbiorcę, znają typ urządzenia, z którego odbiorca otwiera wiadomość e-mail, a także widzą czas spędzony przez odbiorcę na każdej stronie załącznika zawartego w wiadomości e-mail. Analityka generowana przez program Yesware Email Tracking jest dość imponująca. W rzeczywistości za pomocą tego rozszerzenia można przeprowadzić rozbudowaną kampanię email marketingową za pomocą Gmaila. Zawiera ono również funkcję mail-merge do masowej wysyłki wiadomości, a także sposób na szybkie tworzenie i ponowne wykorzystanie korzystnych szablonów wiadomości e-mail dla powtarzających się problemów klientów.

CrankWheel Screen Sharing

CrankWheel Screen Sharing to fantastyczne rozszerzenie przeglądarki Chrome do zdalnego zarządzania wirtualnym spacerem z klientem lub innym współpracownikiem. Klient nie będzie musiał niczego instalować na swoim końcu. A nawet jeśli korzysta z urządzenia mobilnego, nadal może przeglądać ekran, który udostępniasz za pomocą CrankWheel. To doskonałe narzędzie do obsługi klienta jest przydatne dla użytkowników biznesowych, którzy wybierają Google Chrome jako przeglądarkę. Limitowana edycja rozszerzenia CrankWheel Screen Sharing jest bezpłatna. Aby uzyskać dostęp do funkcji klasy korporacyjnej, takich jak integracja CRM i co-branding, zawsze można uaktualnić do płatnego planu.

Iorad – The Tutorial Builder

Oprócz CrankWheel Screen Sharing, dzięki temu użytecznemu rozszerzeniu można jeszcze bardziej rozszerzyć zakres skutecznych narzędzi zdalnej obsługi klienta w firmie. Rozszerzenie Chrome z Ioradu oznacza, że nie będziesz musiał przechodzić przez trasę zrzutu ekranu i wklejania, gdy będziesz potrzebował stworzyć improwizowany samouczek krok po kroku z klientem lub współpracownikiem.

Zoho Expense

Zoho Expense jest idealnym rozwiązaniem dla firm zatrudniających freelancerów, umożliwiających telepracę i wypłacających kontrahentom zwrot kosztów. Jest również doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje zautomatyzowanego systemu raportowania wydatków, działającego płynnie na przeglądarce. Rozszerzenie Zoho Expense umożliwia przesłanie jako pokwitowanie wycinka obszaru w wiadomości e-mail lub na stronie internetowej. W przypadku zdjęć migawkowych i innych formatów plików graficznych paragonów, jest to po prostu proste przesłanie na firmowe konto Zoho Expense.

Formularz+

Rozszerzenie Form+ jest najbardziej przydatne przy przeprowadzaniu badań marketingowych i selekcji nowych pracowników. Posiadając czysty i intuicyjny interfejs, to poręczne rozszerzenie przeglądarki pozwala na tworzenie formularzy za pomocą prostej metody “przeciągnij i upuść”, a następnie zbieranie odpowiedzi w Google Drive. Otrzymujesz również powiadomienia e-mail za każdym razem, gdy formularz jest wysyłany.

Dzięki temu Twoja elegancka przeglądarka Chrome pracuje ciężej niż zwykle. Wystarczy wyposażyć ją w odpowiedni zestaw rozszerzeń, aby pozytywnie wpłynąć na Twoją firmę.

Google Chrome Apps – 10 Niesamowitych rozszerzeń

Z rozszerzenia, które umożliwia wysłanie wiadomości Gmail w formie SMS-a na adres e-mail i numer karty kredytowej, który wpisujesz w polu formularza – wydaje się, że entuzjastom Chrome nie zabraknie powodów do radości w najbliższym czasie. Jeśli więc uważasz, że przeglądarka Google Chrome nie może być lepsza, oto dziesięć niezbędnych rozszerzeń, które radykalnie poprawią Twoje wrażenia z przeglądania stron internetowych.

Twój Email do aplikacji Google Chrome SMS

Od programisty CloudHQ pochodzi niezwykle użyteczne rozszerzenie zwane Your Email do SMS. Po zainstalowaniu rozszerzenia Your Email to SMS, w skrzynce odbiorczej Gmaila pojawi się ikona w kształcie telefonu komórkowego. Aby użyć, otwórz email, kliknij ikonę, wpisz numer telefonu komórkowego odbiorcy i wpisz krótką wiadomość. Następnie naciśnij przycisk z napisem “Forward as Text Message”. Wiadomość SMS pojawi się na końcu odbiorcy w postaci krótkiej wiadomości (tej, którą wpisałeś wcześniej) z klikalnym adresem URL, który prowadzi do Twojej wiadomości e-mail.

Rozszerzenia Google Chrome Blur

Rozszerzenie Blur, które działa lepiej niż konwencjonalny menedżer haseł, generuje trudne do złamania hasła, szyfruje je, a następnie loguje się do różnych usług online, z których korzystasz. Dodatkowo, w przypadku włamania do używanej przez Państwa internetowej platformy zakupowej, mogą Państwo spać spokojnie, ponieważ informacje o Państwa karcie kredytowej są już ukryte przez Blur. “Abine, Inc.” to wpis pojawiający się na wyciągu z konta. W celu ochrony Państwa prywatności, rozszerzenie Blur browser blokuje osobom lubiącym Facebooka możliwość śledzenia Państwa danych. Ochrona prywatności w Blur jest bardziej efektywna niż umożliwienie prywatnego przeglądania, ponieważ rozszerzenie jest w stanie zablokować śledzenie niezależne od plików cookie.

SessionBox Google Chrome App

Dzięki wyposażeniu przeglądarki Chrome w rozszerzenie SessionBox nie będziesz musiał logować się i wylogowywać na przykład na wielu kontach na Facebooku. Jest to najbardziej przydatne dla menedżerów mediów społecznościowych, którzy jednocześnie obsługują wiele kont na różnych platformach mediów społecznościowych.

Rozszerzenia MightyText Google Chrome

Zainstaluj odpowiednią aplikację MightyText na swoim urządzeniu z systemem Android, a rozszerzenie MightyText umożliwi Ci wysyłanie wiadomości tekstowych z kont Facebook lub Gmail. To poręczne rozszerzenie umożliwia również łatwe i bardziej efektywne wysyłanie wiadomości grupowych.

iSpeech rozszerzenie Google Chrome

Dzięki technologii iSpeech, rozszerzenie Select and Speak pozwala po prostu zaznaczyć tekst na stronie internetowej, a następnie kliknąć ikonę, aby odsłuchać go na głos. Można również skonfigurować ustawienia funkcji Select and Speak do żądanej prędkości czytania i rodzaju głosu. Wiele języków jest obsługiwanych przez to rozszerzenie.

HTTPS Everywhere Google Chrome Extensions

To rozszerzenie Chrome dodaje warstwę bezpieczeństwa do Twojego przeglądania. HTTPS Everywhere automatycznie wymusza na witrynach, które ładują się na niepewny protokół “http”, na “https”. Pomaga to utrzymać Twoją aktywność w sieci z dala od wścibskich oczu i złośliwych ataków.

Zapisz w aplikacji Pocket Google Chrome App

Pocket zapewnia, że nie stracisz niektórych stron internetowych, które zamierzasz wyświetlić później – nawet po utracie połączenia internetowego. To, co jest wspaniałe w tym rozszerzeniu jest to, że może być zsynchronizowany z Twoimi smartfonami i tabletami, czy działają one na iOS lub Android. Rozszerzenie dodaje przycisk paska narzędzi do przeglądarki Chrome. Musisz po prostu kliknąć ten przycisk, aby zapisać stronę internetową do późniejszego oglądania w trybie offline.

Rozszerzenia GetThemAll Google Chrome

Z wyjątkiem filmów w serwisie YouTube, rozszerzenie GetThemAll dla Chrome może pobrać praktycznie wszystko. Rozszerzenie to koryguje wszystkie pliki, które wybrałeś do pobrania, co ułatwia zarządzanie zadaniami pobierania bezpośrednio w przeglądarce internetowej. GetThemAll może obsługiwać HTML, pliki graficzne, PDF-y, filmy i wiele innych formatów.

smartUp Gesty Google Chrome Rozszerzenia

Zagraj w przeglądanie stron internetowych w Chrome za pomocą rozszerzenia o nazwie smartUp Gestures. Dostosowuje on sposób poruszania się po interaktywnych elementach strony internetowej. Jego działania obejmują proste i wysokopoziomowe przeciąganie, a także inne gesty myszy.

SearchPreview Rozszerzenia Google Chrome

Rozszerzenie to uwydatnia Twoją nużącą rutynę wyszukiwania w sieci. Po zainstalowaniu funkcji SearchPreview w przeglądarce Chrome obok wyników wyszukiwania pojawiają się obrazy w rozmiarze miniatur, które wyświetlają podgląd stron internetowych. Do wyszukiwarek obsługiwanych przez to rozszerzenie należą Bing, DuckDuckGo i Google.

Google Chrome to już szybka, pięknie zaprojektowana przeglądarka internetowa. Dodaj do tego zestaw wspaniałych rozszerzeń, które pomagają utrzymać prywatność użytkowników i zwiększyć produktywność. Aby przeprowadzić szybką i bezpieczną instalację, przejdź do sklepu internetowego Chrome, który udostępnia wszystkie te rozszerzenia i nie tylko.

O Azteq Azteq

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *