sobota , 18 września 2021
394A7882

Spektakularny show Union Investment i JLL na fasadzie Pasażu Lipińskiego [prasówka]

[ Treść artykułu jest chroniona dzięki Plagiashield ]

W czwartek, 2 marca, w godzinach wieczornych najemcy budynku Pasaż Lipińskiego oraz mieszkańcy Warszawy i turyści mieli okazję podziwiać spektakularny show mappingu 3D wyświetlany na fasadzie kamienicy.
Choć skrzyżowanie Alei Jerozolimskich i Emilii Plater to miejsce przesiadkowe, przez które codziennie przewija się mnóstwo osób, to chyba jeszcze nigdy nie udało się zgromadzić w tym miejscu i zatrzymać na dłużej takich tłumów. W ciągu godziny pokaz obejrzało ponad 1000 osób.

Pokaz „Warszawa Światłem Malowana” zaskoczył widzów niesamowitymi efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Na fasadzie pojawiła się animacja, która była opowieścią o Pasażu Lipińskiego i okolicy. Pasaż Lipińskiego żył – elewacja zmieniała kolory i kształty, pojawiały się na niej sylwetki ludzi, powozy konne i tramwaje.

– Cieszymy się, że dzięki pokazowi mappingu 3D organizowanemu przez JLL i Union Investment udało się przybliżyć tak wielu osobom historię Warszawy, ale również dzieje samego Pasażu Lipińskiego. Jednocześnie tego typu przedsięwzięcia sprzyjają zwiększaniu rozpoznawalności zarówno budynku, jak i marki inwestora. – mówi Małgorzata Więcko, Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami, JLL.

– Tego typu pokazy to dla naszego klienta jedno z narzędzi placemakingu. Dzięki temu, że tematem mappingu była historia budynku i Warszawy, był to ciekawy wątek nie tylko dla widzów – mieszkańców Warszawy, ale również dla mediów. Sam pokaz, ale też publikacje wzmacniają świadomość na temat budynku, jego nazwy, zarządcy i inwestora. Widzowie robili zdjęcia podczas pokazu i publikowali je w social media – to właśnie o takie angażowanie lokalnej społeczności chodzi w placemakingu. – mówi Magdalena Subdys, współorganizatorka pokazu, Group Account Manager w firmie Pozytywnie.pl
Czwartkowy pokaz na pewno na długo pozostanie w pamięci warszawiaków.

O Union Investment

Union Investment zarządza aktywami w wysokości około 31,8 miliardów euro w sektorze powierzchni biurowych, handlowych, hotelowych i logistycznych na całym świecie. W portfelu inwestycyjnym Union Investment znajduje się ponad 350 obiektów w 23 krajach. W skład polskiego portfela nieruchomości Union Investment wchodzą m.in. warszawskie biurowce Lipiński Passage, Horizon Plaza, Zebra Tower czy katowickie centrum handlowe Trzy Stawy.

O JLL

JLL jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe usługi na rynku nieruchomości, sklasyfikowaną na liście Fortune 500. JLL zatrudnia 77 000 osób i obsługuje klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Przychód firmy sięga 6,8 mld USD. Na rzecz klientów, JLL zarządza i świadczy usługi dla portfolio obiektów o łącznej powierzchni ok. 409 mln mkw. W 2016 r. firma zrealizowała na całym świecie transakcje o wartości 138 mld USD. LaSalle Investment Management (spółka w ramach grupy), zarządza aktywami o łącznej wartości ok. 60,1 mld USD. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do odwiedzenia strony www.jll.pl

Warsaw SpirePlac Europejski 1 │ 00-844 Warszawa
www.lipinskipassage.com

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu.
Magdalena Subdys
[email protected]
+48 664 030 845

394A7820394A7814

[ Treść artykułu jest chroniona dzięki Plagiashield ]

O Azteq Azteq

Zobacz również

microphone-2170045_640

Zestawienie 15 najciekawszych podcastów o SEO i marketingu

Czy chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat SEO oraz tworzenia strategii marketingowych? Czy jesteś zabieganą …

SEMRush - najlepsze narzędzie dla SEO i PPC.