środa , 17 kwietnia 2024
Home / Wszystkie / Vortex Cloud Gaming

Vortex Cloud Gaming


[ SEOWind.io - pisz treści które rankują się w TOPach ]

Vortex Cloud Gaming to usługa przesyłania strumieniowego w chmurze, która łączy gracza z serwerami dedykowanymi gier, aby przesyłać strumieniowo gry na telefon komórkowy, laptop lub smart tv. Gracz wybiera gry z osobistej biblioteki gier, które są preinstalowane na serwerach Vortex Cloud Gaming i ciesz się płynną rozgrywką na pulpicie dostępną na rynku.

Gry w chmurze to innowacyjny sposób grania w gry. Do tej pory gracz zmuszony był grać w gry na drogim komputerze lub konsoli. Teraz nie musi już inwestować pieniędzy w nowy sprzęt. Może grać w gry za pomocą połączenia internetowego, a gra działa na serwerze dostarczanym przez Vortex. W ten możliwe jest granie w dowolną grę na dowolnej platformie.

Vortex Cloud Gaming i gra poprzez strumień

Algorytm Vortex.gg zapewnia przepływności w czasie rzeczywistym monitoruje stan sieci i dostosowuje do niej jakość wideo. Dzięki temu Vortex Cloud jest w stanie zapewnić najlepszą możliwą jakość dzięki strumieniowaniu gier z niską latencją. Algorytm automatycznie dostosowuje jakość strumienia wideo do wszelkich zmian w warunkach sieci i odtwarzania.

Serwery Vortex z procesorem Intel Xeon, pamięcią RAM do 512 GB i procesorami graficznymi NVIDIA umożliwiają odtwarzanie najbardziej wymagających gier zdalnie w najwyższej jakości z prędkością 60 klatek na sekundę. Przesyłanie strumieniowe gier przez Internet nigdy nie było takie proste.

Wszystkie poprawki, konfiguracja gier i aktualizacja sterowników są obsługiwane automatycznie przez infrastrukturę Vortex Cloud Gaming.

Gracz cieszy się wysokiej klasy grafiką z najniższym opóźnieniem. Serwery są umieszczone w 15 centrach danych, w tym w USA, Europie, Ameryce Łacińskiej i Azji Południowej.

Innymi słowy – gracz po prostu wybiera żądaną grę, naciska „Graj”.

Vortex i Wymagania Systemowe

Zalecane jest połączenie o przepustowości co najmniej 10 Mb / s (aby uzyskać najlepszą jakość, korzystaj z sieci LAN).

Przepustowość nie może być przeciążona przez fakt współdzielenia jej inne aplikacje – w celu uzyskania najlepszej wydajności należy zamknąć dodatkowe karty w przeglądarce i programy, które mogą korzystać z połączenia internetowego (np. YouTube, Facebook itp.)

 

Zobacz więcej na Vortex.gg oraz sprawdź katalog oferowanych gier na https://vortex.gg/games

O Azteq Azteq

Zobacz również

Jak wypozycjonować kanał na YouTube

YouTube to druga co do wielkości platforma wyszukiwania na świecie. Z tego powodu, każdy twórca …