poniedziałek , 15 lipca 2024
Home / Media Społecznościowe / 10 Najpopularniejszych Stron, Które Płacą Za Pisanie

10 Najpopularniejszych Stron, Które Płacą Za Pisanie


[ SEOWind.io - pisz treści które rankują się w TOPach ]

Content marketing pomaga firmom rozwijać się i utrzymywać silną obecność w sieci. Korzystanie z technik Search Engine Optimization (SEO) pozwala w strategiczny sposób uzyskać wyższą pozycję w rankingach wyszukiwarek w sieci.

Gdy użytkownicy sieci wchodzą do Internetu, zazwyczaj szukają czegoś konkretnego. Internauci wpisują odpowiednie zestawy słów lub zdania, aby wyszukać to, czego chcą. W terminologii SEO, te słowa lub frazy są określane jako słowa kluczowe lub zdania kluczowe. Witryna używająca wybranych słów kluczowych w jej treści zostaje wyświetlona na stronach z wynikami wyszukiwania.

Wyszukiwarki, takie jak Google, przedstawiają listy odpowiednich witryn korzystających z tych słów kluczowych na stronach z wynikami. Aby zająć czołowe miejsce w wynikach wyszukiwania należy zastosować odpowiednie słowa w wybranej kombinacji.

Wiele firm koncentrują się na sprzedaży produktów lub usług za pośrednictwem swoich stron internetowych. Większość właścicieli witryn nie ma jednak czasu ani umiejętności potrzebnych do budowy witryn przy zastosowania technik SEO. Co więc powinien zrobić właściciel strony? Rozwiązaniem jest korzystanie z usług dostarczania treści przez firmy zajmujące się SEO.

Zdobywanie Wysokiej Jakości Usług Search Engine Optimization

Wyobraź sobie, że masz witrynę internetową specjalizującą się w konkretnych usługach lub produktach. Jest mało prawdopodobne, że znasz odpowiednie słowa kluczowe lub wyrażenia SEO, których powinieneś używać. Niewiele osób ma też cierpliwość lub umiejętności potrzebne do tworzenia zawartości danej strony. Usługi firmy SEOprzydatne, aby pomóc Ci zoptymalizować witrynę.

Tworzenie skutecznej treści SEO obejmuje dwie strategie. Po pierwsze, musisz używać odpowiednich słów kluczowych. Słowa kluczowe powinny odnosić się do Twojej branży, aby zapewnić odpowiednią grupę odbiorców dla Twoich usług. Po drugie, zawartość strony powinna działać w celu zaangażowania i informowania czytelnika o dostępnych produktach i usługach. Łatwo dostępna zawartość pomaga zwiększyć liczbę czytelników. Udostępnianie treści strony wpływa również na dostęp informacji o produktach do szerszej grupy widzów.

Zawartość strony nie powinna być traktowana jako spam w wyszukiwarkach. Dzieje się tak, jeśli używamy zbyt wielu słów kluczowych. Zawartość zawierająca błędy w pisowni i gramatyce może również spowodować utratę czytelników. Aby stworzyć dobrą treść SEO, która zajmie wysoką pozycje w wyszukiwarkach potrzebna jest wiedza i umiejętności. Firma zajmująca się tworzeniem tekstów z nastawaniem na SEO może pomóc w skutecznym wprowadzeniu zawartości SEO na Twojej witrynie.

Najlepszy dostawca SEO tworzy zawartość zgodną ze sprawdzonymi praktykami branżowymi. Firma zapewnia również, że witryna otrzymuje regularne aktualizacje treści. Świeża treść dostarcza nowych, wysokiej rangi słów kluczowych do Twojej witryny. Pomaga utrzymać lub poprawić pozycję w rankingach witryn w wyszukiwarkach.

Zapotrzebowanie na twórców zawartości

Jak to się mówi “żaden człowiek nie jest wyspą” i to dotyczy również firm SEO. Dostawcy usług SEO współpracują z pisarzami, zapewniając wszechstronne portfolio usług SEO. Firmy te potrzebują pisarzy do tworzenia zawartości SEO skierowanej do niszowych stron internetowych. Potrzebują one także usług tłumaczeniowych i transkrypcyjnych ukierunkowanych na optymalizację SEO tekstów. To powoduje rosnące zapotrzebowanie na twórców treści SEO, którzy mogą wykonywać te zadania.

Dlaczego warto pracować jako twórca zawartości online? Odpowiedź jest prosta: lubisz pisać, masz stały przepływ pracy i zarabiasz robiąc to co lubisz. Kilku głównych dostawców treści SEO oferuje nieograniczone możliwości pracy.

Większość z nich działa w stosunkowo podobny sposób. Różnice dotyczą przede wszystkim klientów i usług, które oferują. Poszczególne witryny oferują również różne stopnie wynagrodzenia dla ich twórców. Aby zostać twórcą treści SEO dla firm musisz złożyć podanie lub zarejestrować się na stronie. Proces ten jest często prosty i szybki, co oznacza, że ​​możesz zacząć działać w krótkim czasie.

WriterAccess

WriterAccess powstał w 2010 roku. Celem serwisu było zaproponowanie rozwiązania dla firm i agencji poszukujących dobrej treści w sieci. Do 2011 roku strona działała na zasadzie pośrednictwa pomiędzy firmami poszukującymi treści a freelancerami. W tym okresie WriterAccess pracował nad content marketingiem dla różnych klientów. Firma współpracowała między innymi z Iron Mountain, Walmart i Salesforce, pośród innych klientów.

W 2012 r. strona zwiększyła wysiłki w celu przyciągnięcia najlepszych pisarzy. Zaproponowali przejrzystość i 70% wynagrodzenia dla autorów. Od roku 2013 witryna zaczęła oferować połączenia konferencyjne i usługi nagrywania głosu. W 2014 r. platforma stworzyła oprogramowanie do analizy treści. Darmowe oprogramowanie mierzy skuteczność zawartości strony w Internecie.

W 2014 r. platforma miała w swojej bazie danych ponad 10 000 pisarzy i 9000 firm korzystało z jej usług. W tym samym roku witryna uruchomiła narzędzie wyszukiwania tematów. Rozpoczęła również świadczenie usług tłumaczeniowych w 2015 roku. W 2016 r. firma pracowała nad pomaganiem klientom w znalezieniu najlepszych twórców do tworzenia wymaganej treści. Ogłaszanie konkursów stało się sposobem, aby pomóc w procesie wyboru najlepszego autora.

Klient może ustawić poziom projektu, dodać instrukcje i ustalić termin zamówienia. Ponadto klient dodaje również informacje o słowach kluczowych dla każdego zamówienia, może też wysyłać bezpośrednie zamówienia, tworzyć zespoły twórców lub zamieścić zadanie na tablicy ogłoszeń. Klienci WriterAccess mogą również złożyć wniosek o rekomendacje autora przez zespół zarządzający witryną.

Siedziba główna: Boston, Massachusetts.

Koszt: Koszt zakupu treści wynosi od 0,02 USD do 2 USD za słowo w oparciu o ocenę skuteczności na wybranym poziomie zamówienia.

Inne usługi: Zarządzanie strategią treści i usługi tłumaczeniowe. Narzędzie do wyszukiwania tematów i oprogramowanie do analizy treści.

Constant Content

Constant Content oferuje rozwiązanie dla autorów artykułów, którzy chcą je sprzedać. Witryna pozwala twórcom sprzedawać treść wielu klientom. Na platformie znajduje się również system żądań publicznych (Public Request System), który akceptuje nowe artykuły. System obsługuje klientów szukających artykułów obejmujących niszowe tematy.

Im więcej dany autor pisze, tym większe ma prawdopodobieństwo dołączenia do puli pisarzy na stronie. Program daje autorom dostęp do ekskluzywnych projektów. Pozwala także na tworzenie portfolio. Klienci określają stawkę jaką płacą autorowi na podstawie indywidualnego projektu. Constant Content zatrzymuje 35% kosztów projektu, a autor otrzymuje pozostałe 65%. Witryna dokonuje płatności za pośrednictwem systemu PayPal.

Klient może przeglądać witrynę z ofertami, aby znaleźć artykuły spełniające ich wymagania SEO. Jeśli nie znajdzie odpowiedniego artykułu, może wynająć wykwalifikowanego pisarza za pośrednictwem platformy. Może również przeprowadzić casting i wybrać odpowiadającego mu autor z dostępnych kandydatów.

Siedziba główna: Kolumbia Brytyjska, Kanada

Koszt: Średni koszt zawartości wynosi od 0,08 do 0,12 USD za słowo.

Inne usługi: Tworzone na zamówienie grafika i treść.  

Crown Content

Crowd Content zapewnia rozwiązanie dla firm poszukujących wysokiej jakości treści. Strona szczyci się najlepszymi pisarzami, a tylko 15% wnioskodawców o przyjęcie do ich grona zostaje zaakceptowanych.

Klienci składają zamówienia na stronie internetowej wraz z instrukcjami. Instrukcje zawierają informacje o stylu, słowach kluczowych, głosie artykułu i innych odpowiednich wytycznych. Witryna udostępnia również narzędzia umożliwiające klientom bezpośrednie komunikowanie się z pisarzami, co jest możliwe poprzez czat i opcje rewizji otrzymanego zamówienia.

Witryna udostępnia treści klientom w postaci trzech dostępnych opcji: Marketplace, High Volume i Special Formats. Marketplace obejmuje biuletyny, witryny i blogi, białe księgi i e-książki. Special Formats dotyczy metadanych, opisów produktów, tweetów i postów na Facebooku. Plan High Volume obejmuje unikatowe zamówienia, których biznes może potrzebować.

Klienci zarządzają własną strategią treści lub pozwalają firmie zrobić to za nich. W przypadku opcji samodzielnego zarządzania klient wybiera wymagania dotyczące artykułu oraz umieszcza swoje zamówienie przez dostępne urządzenie zarządzające zgłoszeniami. Zrealizowane zamówienia dostarczane są do klienta przed wyznaczonym terminem.

Siedziba główna: Kolumbia Brytyjska, Kanada

Koszt: Średni koszt zawartości wynosi od 0,02 USD do 0,12 USD za słowo. Ceny zależą od poziomu umiejętności pisarza i jakości projektu.

Inne usługi: Witryna oferuje trzy pakiety zawartości. Obejmują one białą księgę, biuletyn i usługi pisania książek elektronicznych.

BKA Content

Firma BKA powstała w 2009 roku, oferując klientom jakość oraz optymalizację treści SEO. Firma charakteryzuje się praktycznym podejściem do procesu pisania w celu spełnienia wysokich wymagań redakcyjnych.

Aby osiągnąć ten cel, witryna posiada zaangażowanych content menedżerów, którzy nadzorują proces pisania artykułu. Działają także jako mediatorzy między klientem i autorem.

BKA oferuje różne usługi, obejmujące szeroki zakres potrzeb związanych z zawartością stron. Zawierają one treści niestandardowe takie jak opisy meta, wysokiej jakości artykuły, notatki prasowe i posty na blogi. Witryna oferuje również recenzje strony, strony docelowe i usługi dotyczące organizacji i planowania treści.

Klient zaczyna się wybierając jeden z dostępnych planów witryny. Plan zawiera pakiety strategii optymalizacji SEO. Autorzy pracują nad treścią opartą na rankingach zawartości słów kluczowych.

Siedziba firmy: North Ogden, Utah

Koszty: Średni koszt zawartości zaczyna się od 0,04 USD za słowo. Dodatkowe opłaty dotyczą postów w mediach społecznościowych, opisów meta i tagów w tytule.

Inne usługi: Witryna oferuje zarządzanie strategią treści, optymalizację e-commerce oraz usługi edycyjne.

CorpWriting

CorpWriting jest jedną z nowszych witryn zajmujących się produkcja treści, założona została w 2015 roku. Witryna oferuje usługi SEO dla agencji reklamowych i właścicieli firm. Witryna stara się dostarczać spersonalizowane usługi tworzenia treści dla wszystkich swoich klientów.

Firma współpracuje z wykwalifikowanymi twórcami w celu dostarczania atrakcyjnej treści. Oferowane usługi obejmują blogi, artykuły i usługi tworzenia tekstów z uwzględnieniem SEO. Witryna oferuje również teksty biznesowe, notatki prasowe i tworzenie CV.

Aby złożyć zamówienie, klient rozpoczyna od wyboru typu treści SEO i ilości artykułów. Zespół zarządzający przypisuje autora zadania.

Siedziba firmy: Princeton, New Jersey

Koszty: Średni koszt zawartości zaczyna się od 0,05 USD za słowo.

Inne usługi: witryna oferuje edytowanie, infografiki, skrypty wideo i tworzenie CV.

Textbroker

Textbroker działa poprzez wymianę treści online od 2005 roku. Firma łączy nabywców treści z jej twórcami. Dostawca SEO stara się oferować klientom wyjątkowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb treści.

Autorzy serwisu dostarczają wiele usług w zakresie tworzenia treści. Do ich usług należy pisanie artykułów i komunikatów prasowych oraz artykuły techniczne. Witryna dostarcza klientom teksty w 15 różnych językach, w tym angielskim (angielskim i amerykańskim), rosyjskim, francuskim i włoskim.

Textbroker posiada utalentowany w wielu dziedzinach zespół, który obsługują różne platformy, aby zrealizować cele firmy. Zespół obejmuje menedżerów kont, menedżerów ds. Rozwoju firmy, redaktorów i ekspertów ds. Marketingu. Każda z platform jest zarządzana przez osoby pracujące w ich ojczystym języku.

Klienci mogą składać zamówienia na otwartej tablicy pracy, wysyłać bezpośrednie zamówienia do autorów lub tworzyć zespoły twórców. Pisarze pracujący dla witryny wybierają zamówienia, które chcą zrealizować.

Siedziba główna: Las Vegas, Nowy Jork i Mainz, Niemcy.

Koszt: Średni koszt zawartości mieści się w przedziale od 0,13 do 0,72 USD za słowo. Koszt zamówień grupowych i zamówień bezpośrednich zaczyna się od 0,024 USD za słowo.

Inne usługi: Witryna świadczy usługi zarządzania strategią treści.

MyWriters

MyWriters pojawił się na rynku w 2008 roku. Witryna powstała w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na teksty content marketing. Zakłada się, że co roku firma produkuje artykuły zawierające ok. 50 milionów słów.

Platforma dostarcza usługi tworzenia treści dla klientów na całym świecie. Oferowane produkty to artykuły SEO, notatki prasowe, zarządzanie treścią i recenzje produktów. Firma świadczy również usługi subskrypcji treści i jednorazowe zamówienia.

Klienci mogą otrzymać próbki tekstów przed założeniem zamówienia. Klient może następnie złożyć zamówienie na ‘szybki’ artykuł zawierający 500 słów na temat danej branży. Zespół content menedżerów wybiera wykwalifikowanego pisarza do pracy nad zamówieniem.

Siedziba firmy: Windermere, Floryda

Koszt: Średni koszt zawartości zaczyna się od 0,03 USD za słowo. Firma oferuje rabat w wysokości 0,005 USD przy zamówieniu pięciu artykułów na raz.

Inne usługi: witryna udostępnia usługi z zakresu zarządzania i projektowania treści oraz tworzenia linków internetowych.

Mad Content

Mad Content jest stroną dla tych którzy szukają w 100% unikalnej, zoptymalizowanej pod kątem SEO treści. Firma dostarcza zoptymalizowaną zawartość.  Zapewnia zwiększenie ruchu na stronie co powoduje wzrost sprzedaży. Dostarcza nowej zawartości, która pomaga podnieść ranking organiczny witryny.

Mad Content współpracuje z profesjonalistami ds. Zarządzania treścią, aby nadzorować proces produkcji. Każdy klient posiada swojego przydzielonego content menadżera, z którym współpracuje bezpośrednio. Content menedżer oferuje wsparcie i zapewnia realizację indywidulanych potrzeb klientów. Firma jest rekomendowana przez ekspertów z branży SEO, w tym Ezine i WebProNews.

Witryna umożliwia klientom wybór preferowanych autorów z określonych regionów. Pozwala im na dostęp do indywidualnych usług SEO od wybranego profesjonalisty.

Siedziba firmy: Ontario, Kanada

Koszt: Średni koszt zawartości zaczyna się od 0,04 USD za słowo.

Inne usługi: Firma oferuje tworzenie notatek prasowych, książek elektronicznych, serwisów internetowych i biuletynów informacyjnych.

StafflessSEO

Firma StafflessSEO uruchomiła swoją witrynę w 2014 r. Od tej pory firma pomagała niezliczonym firmom rozwijać kampanie marketingowe SEO. Firma koncentruje się na tworzeniu zoptymalizowanej treści. Poza optymalizacją treści oferuje również usługi rozwoju infografiki. StafflessSEO oferuje także usługi projektowania stron internetowych.

Strony internetowe mogą promować swoją treść za pomocą wideo marketingu firmy. Firma świadczy również usługi dystrybucji treści i prowadzenia serwisów społecznościowych. Narzędzia dostępne na stronie zapewniają, że jej klienci docierają do swoich docelowych odbiorców. Witryna dodatkowo oferuje darmowy ranking SEO Rank Tracker, który pozwala właścicielom witryn internetowych na bieżąco śledzić swoją skuteczność w wyszukiwarce.

Najlepszą opcją dostępną w StafflessSEO jest ich darmowy okres próbny. Klienci mogą wypróbować funkcje i usługi firmy przed złożeniem zamówienia.

Klienci zaczynają od wyboru typu zawartości, ilości artykułów i dodatkowych usług, które obejmują usługi edycyjne. Pula wykwalifikowanych autorów dostępnych na tej witrynie wybiera zadanie i wykonuje prace zgodnie z harmonogramem. Klienci mogą następnie skorzystać z narzędzia SEO Rank Tracker w celu sprawdzenia skuteczności artykułu.

Lokalizacja: Selden, Nowy Jork

Koszt: Średni koszt zawartości zaczyna się od 0,03 USD za słowo. Dodatkowe opłaty za ekspresową dostawę.

Inne usługi: Firma świadczy usługi w zakresie tłumaczeń, projektowania stron internetowych i tworzenia linków.

TextMaster

TextMaster świadczy profesjonalne usługi korekty, tłumaczenia i tworzenia tekstów reklamowych. Firma świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie produkcji treści. Usługi autorskie mają na celu głównie zaspokajanie potrzeb marketingowych firmy. Firma koncentruje się również na oferowaniu zawartości przyjaznej SEO.

Firma zadaje sobie sprawę z potrzeby poprawy świadomości swojej marki i liczby użytkowników. Zapewnia ona zoptymalizowaną jakość napisanej treści, aby spełnić oczekiwania klientów. TextMaster współpracuje z wiodącymi witrynami handlu elektronicznego. Firma współpracuje z witrynami takimi jak Amazon, które wpływają na poprawę jej reputacji.

TextMaster ustawia cenę / koszty pracy po złożeniu zamówienia przez klienta. Firma oferuje błyskawiczne wyceny w oparciu o rodzaj i długość projektu. Ceny są również oparte na wyborze poziomu autora projektu. Klient może również zamówić stworzenie zawartości API. Firma sprawdza, czy treść została umieszczona bezpośrednio na witrynie klienta.

Siedziba: Ixelles, Bruksela

Koszt: Średni koszt zawartości wynosi od 0,066 USD do 1,46 USD za słowo. Koszt zależy od  opcji wybranej przez kilenta. Klienci mogą wybierać usługi standardowe lub zlecenia dla przedsiębiorstw. Zlecenia o krótkim czasie wykonania oferowane są za dodatkową opłatą.

Inne usługi: Firma świadczy usługi korekty i tłumaczeń.

Dzięki tej liście 10 najlepszych witryn, które płacą za pisanie możesz już zacząć swoją karierę jako autor tekstów. Jedną z zalet jest to, że możesz korzystać z kilku stron naraz, aby znaleźć to, co najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

O Azteq Azteq

Zobacz również

Jak wypozycjonować kanał na YouTube

YouTube to druga co do wielkości platforma wyszukiwania na świecie. Z tego powodu, każdy twórca …