czwartek , 23 maja 2024
Home / News / Aplikacje / 4 Rozszerzenia Google Chrome dla Zapalonych Użytkowników YouTube

4 Rozszerzenia Google Chrome dla Zapalonych Użytkowników YouTube


[ SEOWind.io - pisz treści które rankują się w TOPach ]

Przydatne rozszerzenia do Google Chrome dla fanów YouTube

YouTube szczyci się potężnym imperium składającym się z ponad miliardów użytkowników na całym świecie, którzy każdego dnia generują miliardy wyświetleń. Jeśli przyczyniliście się do tych oszałamiających statystyk, dlaczego by nie wypromować się w czasie gdy zwykle przesyłasz filmy na YouTube za pomocą przeglądarki Google Chrome? Wystarczy wybrać kilka rozszerzeń, aby dodać odrobinę elastyczności i kontroli podczas oglądania filmów na YouTube.

ImprovedTube

To rozszerzenie Chrome umożliwia rozwinięcie istniejących funkcji YouTube. Dzięki usłudze ImprovedTube w przeglądarce Google Chrome możesz ustawić żądane ustawienia domyślne dotyczące rozmiaru odtwarzacza wideo, jakości wideo, głośności, szybkości odtwarzania i innych dostosowań. Możesz też użyć go chcąc ukryć elementy rozpraszające Cię podczas oglądania takie jak sekcja komentarzy, nagłówek i stopka YouTube, część opisu filmu oraz pole zawierające pokrewne filmy.

Enhancer for YouTube

Równie realna alternatywa dla rozszerzenia programu ImprovedTube Enhancer for YouTube pozwala lepiej zarządzać filmami YouTube oglądanymi przez przeglądarkę Chrome. Za pomocą narzędzia Enhancer dla YouTube wystarczy użyć prostego kółka myszy, aby dostosować szybkość odtwarzania i poziom głośności. Możesz zdecydować się na pętlę wideo częściowo lub w całości, a także ustawić interfejs odtwarzacza wideo, aby powiększyć go automatycznie. Możesz także pozbyć się adnotacji i reklam. Ponadto rozszerzenie umożliwia odtwarzanie filmów na YouTube według preferowanych rozdzielczości, takich jak HD lub 4K. Wstępne ładowanie i autoodtwarzanie można łatwo wyłączyć.

HD dla YouTube

Czy ciągle korzystasz z funkcji filtrowania zaznaczając tylko filmy o formacie HD w YouTube, aby usunąć filmy o niskiej rozdzielczości? Z YouTube w przeglądarce Chrome nie będziesz musiał już tego robić. To niezwykle przydatne rozszerzenie automatycznie przełączające filmy wideo na format HD. Jest w stanie to zrobić również bez ponownego odtwarzania lub ponownego ładowania oglądanego filmu. Kod rozszerzenia dla YouTube jest małego rozmiaru, więc działa bardzo szybko.

Looper dla YouTube

To rozszerzenie Chrome jest idealne dla użytkowników YouTube, którzy chcieliby rozwiązać problem związany z przyciskiem ponownego odtwarzania wielokrotnie, czego końca nie widać. Looper dla YouTube umożliwia umieszczanie wybranych filmów w trybie ciągłego powtarzania. Umożliwia także określenie liczby powtórzeń, a także ustawienie fragmentu wideo, który ma być w pętli. Aby wskazać gdzie chcesz rozpocząć pętlę, naciskasz klawisz P, czyli skrót klawiaturowy służący do uruchamiania pętli.

[interaction id=”598b444c186b0eea5cb1f8eb”]
 

Jeśli chodzi o te cztery rozszerzenia, wygląda na to, że Chrome będzie przeglądarką internetową dla wielu wymagających użytkowników YouTube. Aby pobrać dowolne z wymienionych rozszerzeń, przejdź do sklepu Chrome Web Store.

O LukaszZelezny

Prelegent, trener, autor. Head of Organic uSwitchUK. Zajmuje się SEO, PPC i mediami społecznościowymi. Prywatnie fan podróżowania, drum and bassu i szkockiej.

Zobacz również

Jak wypozycjonować kanał na YouTube

YouTube to druga co do wielkości platforma wyszukiwania na świecie. Z tego powodu, każdy twórca …