środa , 3 kwietnia 2024
Home / News / 11 Najlepszych Narzędzi Marketingowych do Zarządzania Kanałami Social Media

11 Najlepszych Narzędzi Marketingowych do Zarządzania Kanałami Social Media


[ SEOWind.io - pisz treści które rankują się w TOPach ]

W tym artkule opiszemy narzędzia social media marketingu do zarządzania kanałami mediów społecznościowych. Dowiesz się czym jest śledzenie konkurencji w kanałach social media jakie są dostępne na rynku narzędzia do śledzenia social media oraz jaki wybrać software do monitorowania mediów społecznościowych.

Tworzenie wysokiej jakości treści dla bloga lub witryny jest niezwykle istotne. Ważne jest również, aby upewnić się, że zawartość Twojego bloga dociera do dużej liczby odbiorców, którzy z niej skorzystają i prawdopodobnie przekształcą się w potencjalnych klientów. Większość ludzi korzysta z mediów społecznościowych jako narzędzia do marketingu swojej firmy. Niezbędne jest również posiadanie dobrych programów i narzędzi, które ułatwią prowadzenie marketingu i wpłyną na wzrost konwersji.

Poznaj czym jest deska rozdzielcza mediów społecznych, dowiedz się jak efektywnie monitorować portale społecznościowe i zarządzanie mediami społecznościowymi. Jakie narzędzia social media warto znać, co to zarządzanie social media i jak zrobić audyt social media. Znajdziesz darmowe narzędzie do planowania postów, narzędzia marketingowe wspomagające facebook, narzędzia social media marketingu.

Nawet posiadając doskonałe narzędzia ważne jest, aby wiedzieć, które konta mediów społecznościowych mają największe znaczenie w kampaniach marketingowych i skoncentrować się właśnie na nich. Istotne jest też, aby zaistnieć w społecznościach głównych serwisów takich jak Facebook, Twitter i LinkedIn i uzyskać pozycję jako autorytet w branży, a jednocześnie zaangażować potencjalnych klientów.

Zarządzanie mediami społecznościowymi może być przytłaczające, jeśli nie używasz do tego odpowiednich narzędzi. Udostępniając treść w sieci, musisz poznać zasady marketingu medialnego, aby poprawić poziom konwersji z witryn społecznościowych i zwiększyć zwrot z inwestycji.

Oto lista najlepszych narzędzia do audytu działań konkurencji, monitorowania social media i analizy oraz śledzenia mediów społecznościowych.

 1. Buffer:

Narzędzie to posiada świetną platformę, która ułatwia zarządzanie kilkoma kontami społecznościowymi, aplikacjami mobilnymi i rozszerzeniami dla przeglądarek równocześnie.

Buffer pomaga zaplanować posty, które są udostępnianie. Możesz ustawić datę i godzinę, o której chcesz opublikować treść na każdej z obsługiwanych platform. Buffer automatycznie udostępni Twoją treść zgodnie z harmonogramem.

Dzięki umiejętnej obsłudze i ustawianiu harmonogramu będziesz zawsze obecny na swoich profilach, ponieważ Buffer efektywnie udostępni treści w sieci społecznościowej.

Przy pomocy programu możesz również analizować skuteczność Twoich działań na wszystkich kontach. Dzięki opcji analizy postów możesz poznać typy treści, które najlepiej sprawdzają się w mediach społecznościowych i produkować zawartość, którą Twoi czytelnicy będą kochać i na którą będą odpowiadać.

Przy pomocy Buffer możesz również śledzić wskaźniki zaangażowania, takie jak ilość kliknięć, komentarze i retweety.

 1. MeetEdgar

To narzędzie pomaga ponownie wprowadzić treść do obiegu. Jeśli posiadasz wysokiej jakości treści, którą chcesz tylko trochę zmienić, aby dopasować się do gustu odbiorców, to jest to świetne narzędzie, z którego powinieneś skorzystać.

 1. Sprout Social

Jesteś odpowiedzialny za konta mediów społecznościowych klientów? Sprout Social to świetne narzędzie właśnie dla Ciebie. Jest to jedno z profesjonalnych narzędzi mediów społecznościowych. Oprócz zarządzania kontami medialnymi, posiada też doskonały serwis obsługi klienta. Jest to bardzo dobre narzędzie marketingu społecznego, które możesz rozważyć w Twojej firmie.

 1. Hootsuite i zarządzanie mediami społecznościowymi

Program może obsługiwać wiele kont mediów społecznościowych różnych firm naraz. Platforma Hootsuite posiada doskonałe narzędzia do angażowania użytkowników do aktywności na witrynach społecznościowych, monitorowania ich zachowań i naturalnego udostępniania treści. Możesz zarządzać wszystkimi kontami społecznościowym z jednego panelu. Umożliwia automatyczne planowanie i ustawianie harmonogramu udostępniania danych, które chcesz przekazywać za pośrednictwem mediów w sieci. Opcja analityczna dotycząca zarządzania czasem w Hootsuite pomaga tworzyć treści marketingowe zorientowane na zwiększenie ruchu. Narzędzia analityczne pomagają śledzić trendy w treściach społecznościowych i mierzyć zwrot inwestycji w treść. Dzięki Hootsuite możesz chronić Twoją markę, monitorując komentarze i odpowiedzi na to co zamieszczasz na swoich platformach. Możesz wówczas zatwierdzić lub odrzucić komentarze do Twoich postów. Program ten również chroni przed dostępem hakerów do konta oraz innymi zewnętrznymi zagrożeniami.

 1. Agora Pulse

To narzędzie posiada doskonałe opcje, takie jak barometr na Facebooku, który pozwala zorientować się, jak Twoje sieci społecznościowe współdziałają ze stroną na Facebooku. Narzędzie do tworzenia raportów dla Twittera pozwala porównywać wydajność treści z konkurentami.

Program posiada również wspaniałe funkcje, które pozwalają zmierzyć, jak atrakcyjne są treści w sieciach społecznościowych, biorąc po uwagę liczbę wyświetleń, polubionych i wspomnianych treści. Dzięki Agorze Pulse możesz zaplanować publikowanie treści na wszystkich kontach społecznościowych, a także angażować czytelników do aktywności w sieciach społecznościowych, a to wszystko za pomocą pojedynczej deski rozdzielczej.

 1. Crowd Booster

Jak sama nazwa wskazuje, narzędzie to pomaga w optymalizacji kampanii marketingowych w sieciach społecznościowych. Dostarcza narzędzi, które pozwalają oferować treści oparte na odpowiadających danych na kontach społecznościowych. Jego strona rozdzielcza zawiera kluczowe wskaźniki pomiaru skuteczności, które pomagają ocenić efektywność Twoich odbiorców.

Za pomocą tego narzędzia możesz monitorować działania w sieciach społecznościowych, takie jak kliknięcia, udziały w treści, wspomnienia i komentarze na temat poruszane tematy. Zawiera również zalecenia dotyczące planowania postów, tak aby Twoi czytelnicy reagowali na bieżąco i aktywnie działali na platformach.

Dzięki Crowd Booster poznasz czytelników, którzy najbardziej angażują się w treść i będziesz w stanie dostosować treść ich potrzeb.

 1. Tweepi – narzędzie monitorujące social media

Tweepi jako aplikacja do analizy działań na twitterze. To narzędzie społecznościowe pomaga w krótkim czasie uzyskać więcej obserwatorów i dzielić odpowiednio dopasowanymi treściami na Twitterze. Monitoruje Twoje konto Twitter na podstawie zawartości, którą publikujesz i sprawdza, czy użytkownicy na nią reagują. Śledzi wspomnienia i retweety związana z zawartością, którą publikujesz.

 1. Buzzsumo

To narzędzie pozwala odnaleźć post, który wzbudza dużą liczbę reakcji w danym temacie. Buzzsumo pomaga wyszukiwać pomysły na treści dotyczące Twoich postów, które możesz publikować na swoich kontach społecznościowych. Możesz także skorzystać z niego, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj treści jest popularny na kontach społecznościowych. Narzędzie pomaga analizować skuteczność treści i śledzić osiągnięcia konkurencji.

 1. Tweepsmap

Dzięki Tweepsmap możesz prowadzić statystyki analityczne i zarządzać Twoim kontem Twitter, w oparciu o to, w jaki sposób widzowie angażują się w Twoją treść. Program posiada bardzo przydatne funkcje, które pozwalają zaplanować, jak będziesz publikować Tweety na swoim profilu i zarządzać kampaniami marketingowymi. Umożliwia analizę wydajności, co pomaga podczas tworzenia i publikowania treści na Twitterze.

 1. Sysomos Heartbeat

W marketingu społecznościowym musisz ciągle być w kontakcie ze swoimi czytelnikami. To właśnie dlatego potrzebujesz Heartbeat. Pomaga on monitorować i analizować Twoją komunikacje z widownią. To świetny sposób na przekonanie odbiorców, aby zostali potencjalnymi klientami, którzy są tak niezbędni dla Twojej firmy.

 1. PublBox

PublBox to platforma pozwalająca zarządzać wpisami we wszystkich serwisach społecznościowych (m.in. Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, LinkedIn, YouTube, Google+) z poziomu jednego, prostego w obsłudze panelu. To usługa niezbędna dla każdego, kto zawodowo zajmuje się marketingiem, a w szczególności Social Mediami, dla małego biznesu, freelancerów, blogerów, a nawet osób publicznych pracujących nad swoim wizerunkiem w sieci. Smart Kalendarz pozwala planować publikacje (w grupy na FB również) i tworzyć przypomnienia dla konkretnych tasków. W tej samej zakładce możemy stworzyć Strategię Treści. W Edytorze Graficznym – na bazie gotowych szablonów lub samodzielnie, zdjęcia w tle, zdjęci profilowe oraz grafiki do postów. W budowie są dwie zakładki – Załączniki i Raporty, które pozwolą jeszcze lepiej zarządzać publikacjami w mediach społecznościowych, na podstawie zebranych danych historycznych, a także tworzyć unikalne funkcjonalności dla użytkowników, którzy odwiedzają profile. W serwisie także jest RSS, Analityka, pomysły na posty codziennie, około 100 lekcje o Social Media Marketingu.

Podsumowanie

Media społecznościowe odgrywają istotną rolę w osiągnięciu celów marketingu w sieci. Oferują wysokiej jakości treść, której odbiorcy potrzebują i dzięki temu wpływają na rozwój firmy. Musisz jednak połączyć swoje działania promocyjne z odpowiednimi narzędziami społecznościowymi.

Powyższe narzędzia pomogą Ci zapewnić wspaniałe wyniki poprzez stały kontakt z użytkownikami serwisów społecznościowych, zaoferować im odpowiednią treść we właściwym czasie i łatwo sprawić, ze z czytelników staną się klientami.

O Azteq Azteq

Zobacz również

Jak wypozycjonować kanał na YouTube

YouTube to druga co do wielkości platforma wyszukiwania na świecie. Z tego powodu, każdy twórca …