sobota , 15 czerwca 2024
Home / Wszystkie / Dni na Snapie – czym są, jak odzyskać i przywrócić?

Dni na Snapie – czym są, jak odzyskać i przywrócić?


[ SEOWind.io - pisz treści które rankują się w TOPach ]

Odzyskiwanie dni na snapie

Wszystko to musi stać się w przeciągu 24 godzin, tylko w ten sposób nie stracisz dni na Snapie, a liczba obok ikonki ognia będzie się stale zwiększała. Czy Snapchat ostrzeże nas zanim skasuje nam liczbą dni i ikonkę ognia przy nicku znajomego? Okazuje się, że tak. Jeśli Twoje dni ze znajomym na Snapie będą zagrożone, ponieważ przestaliście ze sobą Snapować i nie robicie już tego tak często jak wcześniej, przy nicku znajomego pojawi się ikonka klepsydry.

Jeśli zauważysz klepsydrę przy nazwie Twojego znajomego szybko wyślij do tej osoby Snapa i dopilnuj, aby ona też odesłała Ci filmik lub zdjęcie, co sprawi, że Wasze dni dalej będą się liczyć. Snapchat pozwala także na tworzenie grup znajomych, jednak Snapy wysyłane do grupy liczone są jako osobna kategoria, dlatego jeśli chcemy utrzymać ilość dni z poszczególnymi znajomymi musisz przesyłać sobie z nimi Snapy indywidualnie.

Zwróćmy też uwagę na to, że Snapy przesyłane do drugiej osoby z Memories, czyli ze zdjęć, które zapisywane są w aplikacji Snapa. Jak przywrócić dni na Snapie?Pamiętaj, że jeśli Twoje dni zostaną utracone, chociaż jesteś pewny, że Snapowałeś z daną osobą w ciągu ostatnich 24 godzin lub stało się to, przez inny niezależny od Ciebie powód, możesz zgłosić to do pomocy Snapchata.

Jak odzyskać i przywrócić dni na Snapie?

Dni na Snapie są obecnie bardzo popularne, wielu użytkowników może pochwalić się naprawdę wysokimi wynikami, niektórzy mogą się pochwalić nawet rokiem lub dłużej ciągłego wysyłania zdjęć lub wiadomości video z danych użytkownikiem. Ciekawostką jest to, że najdłuższe udokumentowane dni na Snapie to 1109 dni. Rekord ten należy do dwóch dziewczyn ze Stanów Zjednoczonych, Luzianne i Tiffany, oznacza to ponad dwa i pół roku codziennego Snapowania!

Możesz zdobyć tyle dni ile tylko zdołasz, jednak osiągnięcie takiego rekordu wymaga dużo pracy i może być naprawdę ciężkie. W przypadku próby osiągnięcia rekordu największą obawą użytkowników Snapa jest to, że dni te zostaną skasowane. Jak przygotować się do sytuacji, w którejprzypadkowo utracimy wszystkie dni na Snapie?

Jak odzyskać dni na Snapie? Istnieje możliwość, że przypadkiem nie będziesz pamiętał o wysłaniu Snapa danego dnia, będziesz mieć problemy z działaniem aplikacji lub Twój znajomy z którym bijesz rekord przestanie być w danym dniu dostępny.

Co wtedy się dzieje? Dni na Snapie znikają. Czy można przywrócić dni na Snapie? Okazuje się, że w takiej sytuacji jest szansa, aby odzyskać dni na Snapie. Twórcy Snapchata dają nam nadzieję na to, że nasze dni na Snapie będą przywrócone.

Jak odzyskać dni na Snapie?

Aby odzyskać dni na Snapie należy wejść w ustawienia aplikacji, a następnie kliknąć opcję “Wsparcie” lub odwiedzić oficjalną stronę aplikacji Snapchat i w dolnej części kliknąć w przycisk „support”. Pozwoli Ci to na przeniesienie się do strony z obsługą klienta, gdzie musisz następnie kliknąć „contact us”. Niezależnie, czy wejdziesz przez aplikację, czy przez oficjalną stronę w panelu pomocy będziesz miał wybór między kilkoma opcjami, w tym również specjalną sekcją dla osób, którym zniknęły dni, ponieważ twórcy Snapchata wiedzą, że ich utrata stanowi dla niektórych prawdziwy problem.

Aby odzyskać dni na Snapie musisz kliknąć w następnym kroku angielską nazwę„My Snapstreaks disappeared” – w aplikacji jest to czwarta zakładka. W tym momencie pokaże Ci się możliwość wypełnienia reklamacji. Aby wypełnić ją poprawnie i mieć szansę na odzyskanie dni na Snapie musisz wykonać kilka kroków, przede wszystkim podać swoją nazwę użytkownika, adres e-mail, numer telefonu, model telefonu, nazwę znajomego (możesz podać tylko jednego, podczas jednego zgłoszenia), oraz odpowiadając na pytania: kiedy pojawił się problem, ile mieliście dni, czy widziałeś klepsydrę, która ostrzega przed tym, że za chwilę Wasze dni na Snapie zostaną skasowane.

W dodatkowym polu możesz podać szczegółowe informacje, takie jak na przykład problemy z działaniem aplikacji, które mimo dostępu do sieci, uniemożliwiły kontynuowanie dni.

Pamiętajmy, że wiadomość należy pisać po angielsku, ponieważ aplikacja Snapchat nie posługuje się polskim językiem. Jeśli poprawnie wypełnisz formularz i go wyślesz, czyli po pomyślnie wykonanej reklamacji Snapchat sprawdzi Twoje zgłoszenie, po czym dostaniesz na swojego maila w tej sprawie decyzję, informująca Cię o tym, czy Twoje dni zostały odzyskane, czy nie. Musisz być cierpliwy, ponieważ jest to często długotrwały proces i niestety nie zawsze kończy się sukcesem. Najczęściej odpowiedź otrzymujemy w ciągu 48 godzin.

Czy można jeszcze coś zrobić, aby przywrócić dni na Snapie? Niestety nie ma innej możliwości, aby odzyskać dni na Snapie. Napisanie bezpośrednio do Snapchata jest jedyną opcją, aby je przywrócić.

Jak przywrócić dni na Snapie?

Istnieje także opcja “Discovery”, w której udostępniane są krótkie materiały z różnych źródeł. Inne funkcje obejmują możliwość dodawania filtrów oraz pokazywania lokalizacji na żywo na mapie świata.

Snapchat posiada bardzo dużo funkcji i dodatkowych elementów, ale to właśnie tak zwane dni na Snapie robią od pewnego czasu wśród użytkowników Snapa prawdziwą furorę. Mimo popularności tej aplikacji nie wszystkie jej funkcje są jasne dla użytkowników. Czym są dni na Snapie? Dni na Snapie to system punktów, które zyskujemy za regularne wymienianie się Snapami ze znajomymi. Jak dokładnie działają dni na Snapie?

Niektórzy Twoi znajomi na Snapie mogą mieć obok swojego nicku różnego rodzaju ikonki. Co oznacza ikonka ognia w aplikacji Snapchat? Ikonka ognia na Snapie przy nicku Twojego znajomego oznacza to, że Snapowaliście ze sobą (nie dotyczy to czatowania ze sobą) przez minimum 3 dni z rzędu.

Co oznacza numer, który pojawia się obok ikonki ognia? Jeśli obok ikonki ognia zauważyłeś numer i zastanawiasz się, co on oznacza podpowiadamy, że odkryłeś funkcję, która nazywana jest na Snapie dniami! Co to są dni na Snapie? Dni na Snapie oznaczają, że przez taką ilość czasu nie przestawałeś Snapować ze swoim znajomym.

Dla przykładu, jeśli obok nicku Twojego znajomego na Snapie, znajduje się ikonką ognia, a obok niej liczba 8 oznacza to, że wymieniałeś się Snapami z daną osobą przez 8 dni bez przerwy! Aby utrzymać dni na Snapie i nie stracić ikonek musisz wysłać Snapa do swojego znajomego, a on musi odpowiedzieć na Twojego Snapa Snapem.

Jak odzyskać dni na Snapie?

Snapchat to aplikacja, która zdobyła miliony fanów na całym świecie. Snapchata łatwo ściągniesz na swojego smartfona niezależnie od tego, czy masz telefonem z systemem IOS czy Androida. Snapchat początkowo koncentrował się na prywatnym, osobistym udostępnianiu zdjęć swoim najbliższym znajomym, które znikały po kilku sekundach.

Przez lata jednak Snapchat się zmieniał udostępniając nam coraz to nowe funkcje, dzięki którym możesz go teraz używać do wielu różnych zadań, w tym wysyłania krótkich filmów, czatów wideo na żywo, przesyłania wiadomości nie tylko do jednego znajomego, ale także do grup znajomych, tworzenia podobnych do karykatury awatarów Bitmoji i udostępniania chronologicznego „Memories”, które możesz udostępniać dowolnym znajomym.

O Agata Machowiec

Zobacz również

Jak wypozycjonować kanał na YouTube

YouTube to druga co do wielkości platforma wyszukiwania na świecie. Z tego powodu, każdy twórca …