poniedziałek , 15 kwietnia 2024

Jak włączyć, wyłączyć, przywrócić, zdobyć i stworzyć na Snapie?


[ SEOWind.io - pisz treści które rankują się w TOPach ]

Jak wyłączyć i włączyć mapę na Snapchacie?

Mapa Snapchata pozwala użytkownikom na śledzenie publicznych postów związanych z konkretnymi lokalizacjami, w których się znajdują. Jeśli włączymy tę funkcję, nasza lokalizacja zostanie zaktualizowana w Snap Map po każdym uruchomieniu Snapchata. Dokładne dane o lokalizacji będą wyświetlane tylko przez krótki czas, ale ogólne dane dotyczące lokalizacji mogą być przechowywane dłuższy okres.

Kiedy klikniemy Bitmoji naszego znajomego na mapie, zobaczymy datę ostatniej aktualizacji lokalizacji, w której przebywał. Odzwierciedla to również czas ostatniego otwarcia aplikacji. Nasi znajomi, kiedy klikną na nasze Bitmoji również będą mogli zobaczyć gdzie ostatni raz używaliśmy Snapchata.

Lokalizacje pozostaną na mapie nawet przez osiem godzin, zakładając, że nie otworzymy ponownie aplikacji w tym okresie. Jeśli od ostatniego otwarcia aplikacji minęło więcej niż osiem godzin, nasza lokalizacja zniknie z mapy do następnego razu.

Jak włączyć mapę na Snapchacie?

Po włączeniu naszej aplikacji na urządzeniu z systemem Android lub IOS musimy przejść do mapy Snapchata. Przeciągając dwoma palcami po ekranie, przechodzimy do docelowej funkcji aplikacji. Klikamy na ikonę ustawień, czyli piktogram koła zębatego.

Musimy wyłączyć tryb Ghost w aplikacji i od teraz nasza lokalizacja będzie znana innym użytkownikom. Możemy wprowadzić również niestandardowe ustawienia i wybrać użytkowników, którzy zobaczą naszą lokalizację. Dla pozostałych będziemy niewidoczni.

Jak wyłączyć mapę na Snapchacie?

W pierwszym kroku włączmy aplikację Snapchat na iPhonie lub urządzeniu z Androidem. Jeśli nie jesteśmy jeszcze zalogowani, wprowadźmy adres e-mail i hasło przed otwarciem aplikacji. Następnie przejdźmy do mapy Snapchata. Przeciągnijmy dwoma palcami po ekranie, by przejść do mapy Snapchata. Musimy kliknąć ikonę koła zębatego, aby przejść do ustawień.

Następnie przełączmy suwak obok trybu Ghost, który powinien być pierwszym elementem na liście. Po włączeniu trybu Ghost znajomi nie będą mogli zobaczyć naszej lokalizacji na mapie. Nadal będziemy mogli zobaczyć własny awatar, ale będzie przy nim niebieskie logo Snapchata, co oznacza, że inni użytkownicy go nie widzą. Pamiętajmy, że możemy wyłączyć Tryb Ghost w dowolnym momencie.

Jak wyłączyć dźwięk na Snapchacie?

Czasami musimy używać naszej aplikacji w pewnych miejscach lub sytuacjach, w których dźwięki aplikacji będą niewskazane.

Chcemy na przykład zrobić snapa w komunikacji, w bibliotece lub podczas lekcji, więc głośne dźwięki będą niewskazane. W inny sposób wyłącza się dźwięki na smartfonach z systemem IOS a inaczej w urządzeniach z Androidem. Pokrótce każdy sposób w zależności od systemu zostanie opisany poniżej.

W Iphone możemy wyłączyć wszystkie dźwięki bocznym przyciskiem. Boczny przycisk wycisza wszelkiego rodzaju dźwięki, jak dźwięk systemowy, który może być dzwonkiem, dźwiękiem wiadomości lub powiadomienia oraz dźwiękiem migawki aparatu w aplikacjach, takich jak Snapchat lub Instagram. Jeżeli wyłączenie dźwięku w Snapchacie bocznym przyciskiem nie przyniesie rezultatu, powinniśmy spróbować innych opcji. Jeżeli pierwsza metoda nie działa, użyjmy przycisku Assistive Touch, kiedy chcemy wyłączyć dźwięk aparatu na Snapie.

Funkcja Assistive Touch ma wiele opcji, takich jak przycisk zwiększania głośności, przycisk zmniejszania głośności, przycisk wyciszania, ekran blokady, ekran obracania, zrzut ekranu, restart, przełącznik aplikacji i inne.

Włączmy Assistive Touch na iPhonie z poziomu aplikacji Ustawień. Przejdźmy do Ustawienia, wybierzmy Ogólne, następnie Dostępność, kliknijmy Assistive Touch i naciśnijmy Włącz AssistiveTouch. Teraz możemy kliknąć przycisk Assistive Touch, następnie Device i nacisnąć ikonę dzwonka, aby wyciszyć dźwięk migawki.

Jak wyłączyć dźwięk aplikacji Snapchata na Androidzie?

Aplikacja Android nie ma ustawionego aparatu tak, by wyłączać dźwięk migawki aparatu. Zamiast tego, będziesz musieli zmienić swój profil powiadomień na cichy.

Można to zrobić za pomocą klawiszy głośności z boku urządzenia, które działają jako przyciski regulacji głośności lub w sekcji Dźwięk w menu Ustawienia.

Jak zmienić lokalizację na Snapchacie?

Nasza lokalizacja SnapMap jest regularnie aktualizowana, o ile aplikacja jest otwarta. Jeśli zamkniemy aplikację, pokaże naszą ostatnią znaną lokalizację, dopóki nie wygaśnie po kilku godzinach. Na urządzeniach z systemem IOS można zmienić lokalizację na Snapchacie, dzięki aplikacji Xcode. Jeżeli nie mamy jeszcze tej aplikacji, musimy ją pobrać z AppStore.

Włączmy aplikację Xcode i utwórzmy nowy projekt i wybierzmy widok aplikacji dla systemu IOS. Kolejnym krokiem jest ustawienie opcji projektu. Możemy wprowadzić dowolną nazwę użytkownika, identyfikator i tym podobne. Jedynie język musi być ustawiony jako Swift. Wszystkie nasze ustawienia zapiszmy na dysku. Włączmy aplikację na naszym telefonie. Jeżeli otrzymamy powiadomienie o braku połączenia na naszym urządzeniu, wykonajmy działania, które są opisane w dalszej części.

Przejdźmy do Preferencji XCode, wybierzmy kartę konta, kliknijmy ikonę plusa, która znajduje się w lewym dolnym rogu i wybierzmy Dodaj AppleID. W określonych miejscach wpiszmy nazwę użytkownika AppleID i hasło. Informacja o braku połączenia nie będzie już się pojawiać. Ponownie włączmy aplikację i podłączmy telefon do komputera Apple. W prawym górnym rogu okna kliknijmy przycisk z nazwą projektu i wybranym typem urządzenia. Aplikacja musi przetworzyć pliki symboli, a następnie ponownie zainstaluje się na naszym urządzeniu.

Otwórzmy aplikację Google lub iOS Maps, aby zobaczyć naszą aktualną lokalizację. Następnie w XCode wybierzmy menu Debuguj i wybierzmy opcję Symuluj lokalizację i wybierzmy lokalizację. Możemy wybrać Moskwę, San Francisco, Tokio czy Johannesburg. Jak tylko wybierzemy naszą lokalizację w XCode, powinniśmy zobaczyć nową lokalizację w aplikacji mapowej w ciągu kilku sekund. Teraz wystarczy otworzyć Snapchata na telefonie, zrobić Snap i przesuwać palcem po filtrach, aby zobaczyć Geofiltry dla wybranej lokalizacji.

Jak usunąć konto na snapie?

Chcąc usunąć permanentnie konto na Snapchacie, musimy odwiedzić stronę snapchat.com. Kliknijmy Support pod Community u dołu strony i wybierzmy My Account & Security z listy opcji po prawej stronie.

Następnie wybierzmy Account Information i kliknijmy Delete My Account. Przeczytajmy informacje wyświetlane na ekranie, a następnie wprowadźmy nasz login i hasło, kiedy procedura usuwania konta tego zażąda. Dopóki nie zalogujemy się w aplikacji przez następne 30 dni, nasze konto Snapchat zostanie usunięte na stałe. Jeżeli w ciągu miesiąca, zdecydujemy się, że chcemy nadal używać naszego konta, wystarczy zalogować się do aplikacji i cała procedura usuwania konta zostanie zatrzymana.

Przed całkowitym usunięciem konta możemy pobrać nasze dane. Te dane obejmują historię logowania, informacje o koncie, historię Snapów, dane profilu, naszych znajomych, lokalizację i historię wyszukiwania. Dane możemy pobrać klikając na Account Information na oficjalnej stronie aplikacji, następnie logujemy się i klikamy Submit Request. Aplikacja wyśle nam e-mail z linkiem, gdy nasze dane będą gotowe do pobrania.

Jak odblokować kogoś na Snapie?

Może zdarzyć się sytuacja, w której jeden z użytkowników, którego dodaliśmy do znajomych, wysyła nam ciągle obraźliwe treści. Może zdarzyć się też, że pokłóciliśmy się z naszą koleżanką i chcemy zablokować wszystkie możliwości komunikacji. Najlepszym rozwiązaniem jest wówczas blokada użytkownika na Snapchacie.

Co w przypadku, gdy pogodziliśmy się z tymi użytkownikami i chcemy, by dalej mogli komunikować się z nami na Snapchacie?

Kliknijmy ikonę Ustawienia na ekranie profilu, przewińmy w dół do Zablokowane, wybierz użytkownika, którego chcemy odblokować, klikając X, a na koniec kliknijmy Tak, aby potwierdzić. Jeśli chcemy znowu być z odblokowanym użytkownikiem znajomymi, musimy ponownie dodać użytkownika jako znajomego. W takim przypadku będą wiedzieć, że zablokowaliśmy lub usunęliśmy go w pewnym momencie.

Jak zmienić nazwę na snapie?

Zmiana nazwy na Snapie wydaje się prosta. Powinniśmy przejść do ustawień i edytować nazwę użytkownika. Niestety, tak proste rozwiązanie nie będzie działało na tej aplikacji. Niestety, Snapchat nie zezwala użytkownikom na zmianę nazwy użytkownika ze względów bezpieczeństwa. Na szczęście istnieje sposób, by zmienić nazwę na Snapie.

Otwórzmy Snapchat i kliknijmy ikonę naszego profilu lub Bitmoji w lewym górnym rogu ekranu, aby przejść do naszego profilu. Pierwsze dwa ustawienia konta, które zobaczymy, to nazwa, a następnie nazwa użytkownika. Jeśli dotkniemy naszej nazwy użytkownika, nie będziemy mogli nic z nią zrobić. Kliknijmy opcję Nazwa.

Na następnej karcie dodajmy lub edytujmy pole Imię i Nazwisko. Jeśli chcemy, możemy pozostawić puste pole Nazwisko. Kliknijmy przycisk Zapisz, który pojawi się po wprowadzeniu zmian. W ten sposób nazwa użytkownika będzie taka sama jak na początku założenia konta, a nasi znajomi zobaczą zmienioną nazwę, kiedy wyślemy do nich Snapa lub wiadomość.

Jak zdobyć trofea na snapie?

Snapchat i trofea. Snapchat nagradza osiągnięcia użytkowników w aplikacji, odblokowując trofea po wykonaniu pewnych zadań. Snapchat nie powie nam, jak odblokować te trofea, ale użytkownicy Snapchata zorientowali się, jak zdobywać wiele z nich, po prostu używając Snapchata i wszystkich jego funkcji na bieżąco. Wykonujmy zadania w Snapchacie, aby zdobywać trofea. Trofea są emoji, które są dodawane do naszej kolekcji trofeów na profilu. Możemy zdobywać trofea, wykonując określone zadania w Snapchacie, a bardziej zaawansowane trofea są dostępne za bardziej czasochłonne zadania. Kiedy po raz pierwszy zobaczymy zdobyte trofeum, zauważymy, że większość z nich jest zablokowana i ukryta.

Trofea Snapchat służą wyłącznie osobistej rozrywce i nie mają wpływu na samą aplikację. Trofea nie dają nam dostępu do większej liczby funkcji lub przywilejów i nikt inny nie może ich zobaczyć poza nami. Jak możemy sprawdzić nasze obecne trofea? Możemy zobaczyć, jakie trofea mamy aktualnie na swoim ekranie profilu Snapchat. Kliknijmy ikonę ducha u góry ekranu aparatu Snapchat.

Następnie użyjmy przycisku Trofeum u góry ekranu profilu. Kliknijmy trofeum, aby zobaczyć szczegóły. Jeśli w zestawie znajduje się wiele trofeów, zobaczymy symbole blokad dla tych, których jeszcze nie zdobyliśmy. Sprawdzajmy zakładkę z trofeami w poszukiwaniu nowych nagród i odznaczeń. Snapchat będzie czasem dodawać nowe trofea, zwłaszcza gdy pojawi się nowa funkcja. Sprawdźmy nasze ukryte trofea w poszukiwaniu nowych aktualizacji Snapchata.

Zwiększ swój wynik Snapchata, wysyłając i otrzymując od innych użytkowników snapy. Jedna z głównych kategorii trofeów opiera się na naszym wyniku Snapchata. Rzeczywisty sposób zestawiania wyników jest nieznany, ale generalnie otrzymamy 1 punkt za każdy Snap, który wysyłamy i 1 za każde odczytanie snapa od innych użytkowników i naszych znajomych.

Wysłanie Snapa do wielu osób będzie liczyło się tylko jako 1 punkt. Następujące trofea odblokują się po osiągnięciu określonych wyników:
• Za 100 punktów otrzymamy trofeum Snapchat przypominające niemowlę
• Za 500 punktów otrzymamy trofeum Snapchat przypominające gwiazdę
• Za 1000 punktów otrzymamy trofeum Snapchat przypominające konstelację
• 10 000 punktów otrzymamy trofeum Snapchat podobne do dwóch gwiazd na orbicie
• 50 000 punktów otrzymamy trofeum Snapchat podobne do wybuchu
• 100 000 punktów otrzymamy trofeum Snapchat w postaci rakiety
• 500 000 otrzymamy trofeum w postaci zmienionego ducha Snapchata

Wykonajmy 1000 selfie. Użyjmy aparatu skierowanego do przodu i wyślij 1000 zdjęć swojej twarzy do znajomych i innych użytkowników. Dostaniemy za to specjalne trofeum.

Snapchat nagradza swoich użytkowników za częste wykorzystywanie filtrów. Istnieje kilka trofeów związanych z filtrami. Możemy przeglądać filtry po zrobieniu zdjęcia, przesuwając w lewo i w prawo na ekranie. Za użycie jednego filtra otrzymamy trofeum. Kolejne możemy zdobyć, gdy wyślemy snapa z dwoma filtrami. Do zdobycia czeka również odznaka przypominająca pandę, którą zdobędziemy po wysłaniu 50 czarno-białych snapów.

Wyślijmy Snapa z filtrem temperatury pokazującym mniej niż 32 ° F lub 0 ° C. Musimy włączyć dostęp do lokalizacji dla Snapchata, jeśli chcemy wykonać takiego snapa, a jeszcze tego nie włączyliśmy. Za tego snapa otrzymamy trofeum w postaci płatku śniegu. Analogicznie, kiedy wyślemy snapa z filtrem temperatury o temperaturze wyższej niż 100 ° F / 38 ° C, otrzymamy trofeum w postaci słońca.

Snapchat nagradza użytkowników, którzy lubią rysować. Narysujmy coś na swoim snapie, aby zdobyć trofea. Będziemy zbierać trofea, rysując pięcioma (lub więcej) różnymi kolorami. Dotknijmy przycisku Ołówek, aby wyświetlić suwak koloru.

Otrzymamy trofeum w postaci lizaka za wysłanie pojedynczego zdjęcia z użyciem pięciu lub więcej narysowanych na nim kolorów. Za 10 Snapów z narysowanymi na nich pięcioma lub więcej kolorami otrzymamy tęczę. Gdy wyślemy 50 takich snapów zostaniemy nagrodzeni trofeum z paletą farb.

Otrzymamy wiele trofeów za wysyłanie filmów, za wysyłanie Snapów o różnych porach dnia i za wiele innych naszych działań na aplikacji.

Jak nagrywać Snapy bez trzymania?

Na urządzeniach z systemem IOS możemy nagrywać Snapy bez użycia rąk, dzięki AssistiveTouch. Otwórzmy aplikację Ustawienia i przejdź do General. Następnie kliknijmy opcję Dostępność i przejdźmy do AssistiveTouch.

Włączmy Assistive Touch, a następnie przejdźmy do Utwórz nowy gest. Na panelu Nowy gest naciśnijmy i przytrzymajmy jednym palcem pośrodku ekranu, aby nagrać nasz dotyk i zapiszmy ten gest. Ponownie włączmy Snapchat i kliknijmy małą, szarą kropkę na ekranie. Wybierzmy opcję Niestandardowy i użyjmy zapisanego gestu.

Teraz powinna pojawić się kolejna szara kropka. Przeciągnijmy w dół nad przyciskiem nagrywania Snapchata i puśćmy. Aplikacja będzie nagrywać sanpy, a nasze dłonie będą miały pełną swobodę.

Pamiętajmy, że gesty można ustawić tylko na 8 sekund, więc nie uzyskamy pełnej 10-sekundowej długości filmu Snapchata. Jeżeli chcemy zrezygnować z takiego sposobu nagrywania, możemy go wyłączyć za pomocą Ustawień w AssistiveTouch.

Jak zdobyć punkty na snapie?

Snapchat Points to system służący do pomiaru aktywności na Snapchat. Mówiąc prościej, im więcej używasz Snapchata, tym więcej punktów zdobywamy i tym wyższy jest nasz wynik. Jeśli chcemy zwiększyć ten wynik, musisz wykonać pewne czynności. Podstawowym sposobem na zwiększenie punktów Snapchat jest wysyłanie i odbieranie Snapchatów, a każdy z nich da nam jeden punkt za akcję.

Co zrobić, gdy zobaczymy, że nasze punkty za wysyłane i odbierane snapy zbyt wolno się sumują? Dodanie Snap do story Snapchata dodaje jeden punkt.
Niestety oglądanie story naszych znajomych i obserwowanych użytkowników nie zwiększa naszej punktacji.

Nie otrzymujemy też żadnych punktów za komunikowanie się z użytkownikami. Nawet rozmowy grupowe nie zwiększają naszego wyniku. Snapchat będzie premiował naszą chwilową bezczynność w tej aplikacji. Jeśli nie dotknęliśmy Snapchata przez co najmniej sześć dni, pierwszy Snap, który wyślemy, będzie wart sześć punktów. Resumując, musimy być niezwykle aktywni, wysyłać dużo relacji i snapów.

W tym momencie użytkownik z najwyższym wynikiem Snapchata jest Sillyblackguy z ponad 7 milionami punktów Snapchat.

Jak stworzyć grupę na snapie?

Grupę na Snapie z naszymi znajomymi czy bliskimi możemy założyć w kilku kliknięciach. Stuknijmy dymek czatu na ekranie Snapchat Friends. Przejdźmy do ekranu Znajomi i dotknijmy dymka czatu w prawym górnym rogu ekranu. Wybierzmy Nowa grupa u góry ekranu czatu Snapchat. Zacznijmy wpisywać nazwy użytkowników, których chcemy dodać do czatu grupowego. Maksymalnie możesz dodać 31 znajomych na czacie grupowym. Po dodaniu znajomych Snapchata, nazwijmy grupę i kliknijmy Czat z grupą, kiedy skończymy.

W ten oto sposób stworzyliśmy grupę na Snapchacie. Każda osoba w grupie może wyświetlać Snapy i wiadomości, które wysyłamy. Gdy któryś z członków grupy zobaczy wiadomość, jego nazwa pojawi się poniżej. Podobnie do Snapchat Stories, wiadomości wysyłane do grupy zostaną automatycznie usunięte po 24 godzinach.

Jeśli chcemy edytować nazwę grupy, dodać członków czatu grupowego, zmienić ustawienia powiadomień lub opuścić grupę Snapchat, możemy to zrobić, dotykając trzech poziomych linii w lewym górnym rogu ekranu czatu grupowego i wprowadzając zmiany, które chcemy.

O Kamil S

Zobacz również

Jak wypozycjonować kanał na YouTube

YouTube to druga co do wielkości platforma wyszukiwania na świecie. Z tego powodu, każdy twórca …