wtorek , 23 kwietnia 2024
Home / News / Aplikacje / Dodatki, rozszerzenia i wtyczki do Google Chrome dla użytkowników Facebooka

Dodatki, rozszerzenia i wtyczki do Google Chrome dla użytkowników Facebooka


[ SEOWind.io - pisz treści które rankują się w TOPach ]

Z tego artykułu dowiesz się czym jest rozszerzenie FB visitors, czym są wtyczki do facebooka dla Chrome i dlaczego warto je pobrać.

Wtyczki, rozszerzenia i dodatki do Google Chrome dla Facebook

Z Facebooka korzysta obecnie ponad miliard aktywnych użytkowników każdego dnia, co jak wynika z badań przeprowadzonych przez Brandwatch, oznacza w natężeniu nawet do 4 milionów osób na minutę, Możliwe, że ty również przyczyniasz się do ogromnej popularności platformy społecznościowej wśród osób korzystających z sieci. Jeśli tak jest i jeśli używasz Facebooka za pośrednictwem przeglądarki Google Chrome, warto również abyś rozważył zainstalowanie tych przydatnych rozszerzeń, które sprawią, że korzystanie z platformy stanie się jeszcze bardziej przyjemne i łatwiejsze niż wcześniej.

Wtyczka Better Facebook for Google Chrome

To rozszerzenie dla przeglądarki Chrome działa również jako blokada reklam, ukrywając sponsorowane posty na głównej stronie twojej platformy, oraz rozpraszając paski reklam po bokach ekranu. Opcje, które mogą być regulowane przez użytkownika, obejmują powiększanie zdjęć do pełnego wymiaru ekranu, zmiana stylu tekstu oraz czcionki, dopasowywanie rozmiaru przesuwających się informacji, wyświetlanie elementów wideo, zmiana koloru nagłówka oraz wiele innych. Rozszerzenie ‘Better Facebook for Chrome’ pozwala również na zmianę koloru kursora myszy.

Wtyczka Photo Zoom for Facebook

Rozszerzenie ‘Photo Zoom for Facebook’ najlepiej sprawdzi się w przypadku użytkowników, którzy nie potrzebują dodatkowych opcji z ‘Better Facebook for Chrome’ ale chcieliby mieć możliwość oglądania zdjęć na Facebooku w wyższej jakości. ‘Photo Zoom for Facebook’ jest obecnie najbardziej popularnym rozszerzeniem dostępnym w sklepie internetowym Chrome, które wyraźnie poprawia proces oglądania zdjęć podczas używania platformy w wyszukiwarce Google Chrome.

Wtyczka Save to Facebook

Rozszerzenie opiera się na funkcji zapisywania zakładek na Facebooku. Ta opcja pozwala ci na zapisanie i dostęp do każdej istotnej informacji, do której chciałbyś wrócić, poprzez kliknięcie na ‘Save to Facebook’. Zwiększające produktywność rozszerzenie przeglądarki umożliwia użytkownikowi sprawną i efektywną organizację stron, które chce zobaczyć później. Klikając na ‘Save to Facebook’ możesz zobaczyć nagłówek zapisanej strony wraz z miniaturową wersją ilustracji.

Dodatek Unfriend Notify for Facebook dla Google Chrome

Zawsze chciałeś wiedzieć kto przestał być twoim znajomym na Facebooku? Jeśli tak to ten dodatek jest dla Ciebie idealny. Używając rozszerzenia ‘Unfriend Notify for Facebook’ w wyszukiwarce, możesz śledzić kto usunął cię ze swoich znajomych automatycznie po zalogowaniu na konto.

Rozszerzenie Profile FB Visitors for Facebook dla Google Chrome

FB Visitors pod Google Chrome – wtyczki, rozszerzenia I dodatki do Facebook. Poza ‘Unfriend Notify for Facebook’, rozszerzeniu, które nareszcie pozwoli ci dowiedzieć się kto usunął cię z grona swoich znajomych, istnieje również inna opcja o której zawsze marzyłeś. ‘Profile FB Visitors for Facebook’ pozwala sprawdzić kto odwiedził twoje konto. Po zainstalowaniu rozszerzenia w Google Chrome, dodatkowy przycisk ‘Vistors’ czyli odwiedzający zostanie dodany do twojego profilu w prawym, górnym rogu zakładki.

Wszystkie opisane rozszerzenia możesz pobrać za darmo ze sklepu internetowego Chrome i cieszyć się nieograniczonym dostępem do udoskonalonej wersji platformy społecznościowej Facebook.

[interaction id=”598a3f40e61f184b3be9179e”]
 

O Azteq Azteq

Zobacz również

Jak wypozycjonować kanał na YouTube

YouTube to druga co do wielkości platforma wyszukiwania na świecie. Z tego powodu, każdy twórca …

Pierwszy Komentarz

  1. Krzysztof Radzikowski

    jesli fb to tylko FB purity