środa , 17 kwietnia 2024
Home / News / PublBox Produktem Dnia №1 na Product Hunt

PublBox Produktem Dnia №1 na Product Hunt


[ SEOWind.io - pisz treści które rankują się w TOPach ]

W życiu każdej firmy są szczególnie ekscytujące momenty, które można porównać do debiutu na czerwonym dywanie lub odkrycia naukowego. Dla startupu PublBox ten moment nastąpił – w pełni wszedł na rynek angielski, innymi słowy na Poduct Hunt, gdzie codziennie prezentowane są najlepsze nowe projekty, w tym aplikacje mobilne, strony internetowe, projekty hardware i produkty technologiczne.

PublBox podbił serca nie tylko oddanych użytkowników, ale także został Produktem Dnia w  konkursie na platformie Product Hunt. Prawie tysiąc członków społeczności Product Hunt oddało swój głos na PublBox w ciągu jednego dnia. Cóż za wspaniały początek dla pierwszorzędnego produktu!

Z tej okazji zespół przygotował ofertę – 50% zniżki na wszystkie pakiety PublBox do końca kwietnia!

 

PublBox to wygodna w użyciu platforma SaaS oferująca pakiet narzędzi do promocji w social mediach. Strategia Treści, Edytor Graficzny, Planowanie postów, Aktywacje na Facebooku, Analityka, Angażujące wpisy – to są głowne narzędzia, które oferuje serwis w jednym miejscu. I to nie wszystko. W tym miesiąsu serwis wprowadził RSS – jest już dostępny w wersji beta na publbox.com.

 

Oto krótka lista tego, co możesz zrobić z RSS:

  • dodawać kanały RSS, którymi jesteś zainteresowany;
  • mieć dostęp do podsumowania najważniejszych wiadomości z różnych kanałów w jednym miejscu;
  • elastycznie konfigurować automatyczny posting z kanałów RSS do podłączonych sieci społecznościowych projektu.

CEO PublBox, Alexander Stefanowicz potwierdza, że serwis ma wyjątkowe zalety, których nie ma konkurencja. W PublBox użytkownicy mogą znacząco ułatwić procesy marketingowe, zwiększyć produktywność i osiągane wyniki w social media.

 

Prawda jest taka, że PublBox staje się coraz bardziej dynamiczny, stale ulepszając swoje funkcjonalności oraz wdrażając nowe niesamowite pomysły i funkcje, takie jak bot AI, Smart Calendar, Kalkulator cen i wiele innych. Będąc tak wysoko ocenionym przez społeczność Product Hunt, twórcy PublBox starają się jeszcze intensywniej wykorzystywać swój szalony twórczy potencjał, aby być nie tylko produktem dnia, ale stać się produktem tygodnia, miesiąca, może nawet roku. Tutaj można zostawić wszystkie komentarze i dowiedzieć się więcej o zniżce.

Śledź wiadomości na grupie PublBox: https://www.facebook.com/publbox.poland/

 

 

O Azteq Azteq

Zobacz również

Jak wypozycjonować kanał na YouTube

YouTube to druga co do wielkości platforma wyszukiwania na świecie. Z tego powodu, każdy twórca …