poniedziałek , 15 lipca 2024
Home / News / Postfity – twój planer mediów społecznościowych

Postfity – twój planer mediów społecznościowych


[ SEOWind.io - pisz treści które rankują się w TOPach ]

Social media zagościły w naszej rzeczywistości na dobre. Może nawet nie tyle wkradły się to tej realnej, co stworzyły równoległy świat wirtualny. Albo raczej to my sami – ludzie – go stworzyliśmy. Skoro jesteśmy tacy wygodni, żeby móc komunikować nie ruszając się z fotela, to czemu nie uczynić naszego życia jeszcze bardziej wygodnym? Poniżej znajdziesz narzędzie, który ułatwi Ci zarządzanie Twoimi portalami społecznościowymi z Twojego fotela właśnie.

 

Postfity to narzędzie do planowania postów na takich portalach jak: Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, VKontakte oraz Xing. Aplikacja ułatwia regularne planowanie treści wrzucanych do Internetu z dokładnością co do minuty. Doskonale wiadomo, że marketing wymaga systematyczności, pomysłu i oryginalności. Postfity jest narzędziem, które pozwoli wykorzystać te cechy przy promocji Twojej marki.

 

Zacznijmy jednak od początku. Jakie funkcje posiada aplikacja i co wyróżnia ją spośród innych?

 

  1. Planowanie postów na różnych portalach

 

Logując się w aplikacji możesz podłączyć kilka różnych kont z różnych portali jednocześnie. To daje Ci możliwość zarządzania wszystkimi naraz z jednego miejsca. Jest to bardzo wygodne, szczególnie jeśli zajmujesz się tym profesjonalnie.

 

  1. Inspiracje

 

Jeśli na co dzień zajmujesz się publikowaniem na różnych portalach społecznościowych, zapewne spotkałeś się już z problemem BRAKU INSPIRACJI. Naprawdę niełatwym zadaniem jest produkowanie wysokiej jakości treści w dużych ilościach, do tego codziennie! Bywają gorsze i lepsze dni – wiadomo. Jednak korzystając z Postfity masz dostęp do najświeższych informacji z dziesięciu różnych dziedzin życia: biznes, technologia, gry, zdrowie, sztuka, rekreacja, nauka, społeczeństwo, sport, dom. Wystarczy zajrzeć w dowolną zakładkę i pomysł na nowy wpis zapewne pojawi się sam 😉

 

  1. Zdjęcia w tle (covers)

Jedną z nowszych opcji w Postfity jest możliwość zaplanowania tzw. covera, czyli po prostu zdjęcia w tle. Po co? Zdjęcie w tle jest jednym z pierwszych elementów, które wyświetla się na stronie. Jeśli chcesz przykuć uwagę czytelnika, nie ma nic prostszego niż adekwatne, intrygujące i przyjazne dla oka zdjęcie. Jeśli odpowiednio dostosujesz je do okoliczności, zainteresowanie ze strony klienta/czytelnika gwarantowane!

 

  1. Analiza

Kiedy już inwestujesz w coś czas, pracę i pieniądze, warto potem móc widzieć rezultaty. W zakładce „Analitics” znajdziesz wykresy, które pozwolą Ci zobaczyć jakie skutki przynosi postowanie przez Ciebie w mediach społecznosciowych. Dzięki temu możesz zobaczyć, ile miesięcznie uzyskałeś polubieni czy udostępnień na danym portalu.

 

  1. Teamy

 

Słynne przysłowie mówi: „co dwie głowy, to nie jedna”! Albo nawet i więcej głów… Postfity ma również opcję planowania postów w tzw. „team’ach”. Możesz pracować z koleżankami/kolegami z pracy na jednej platformie, co pozwoli uniknąć niepotrzebnych nieporozumień i konfliktów. Dodatkowo, osoba z jednego team’u zawsze może nanieść ewentualną korektę, której być może ty sam nie zauważyłeś.

 

 

  1. Cennik

 

Pewnie z życiowego doświadczenia wiesz, że raczej nie ma nic za darmo… ALE nie zawsze 😉 Postfity oferuje cztery różne pakiety. Możesz wybrać dowolny zależności od potrzeb.

  1. Starter – za free
  2. Basic – 8USD/ miesiąc
  3. Professional – 15USD/ miesiąc
  4. Agency – 49 USD/miesiąc

 

Więcej szczegółów na ta temat znajdziesz tutaj: https://postfity.com/pricing/

 

Warto również zaznaczyć, że aplikacja Postfity jest dostępna również w WERSJI MOBILNEJ!

Ułatwia to planowanie postów w podróży lub po prostu umożwilia zarzadzanie wszystkimi social mediami z jednego urządzenia.

 

Dodatkowym ułatwieniem użytkowania Postfity jest również wtyczka w przeglądarce Chrome. Co to daje? Możesz z łatwością publikować posty bez wychodzenia z przeglądanych stron.

 

Podsumowując, jeśli zajmujesz się koordynacją mediów społecznościowych – czy to z pasji czy zawodowo – Postfity jest narzędziem idealnym dla Ciebie. Organizacja i dobry plan to podstawa w efektywnym działaniu!

 

O Marcelina a

Zobacz również

Jak wypozycjonować kanał na YouTube

YouTube to druga co do wielkości platforma wyszukiwania na świecie. Z tego powodu, każdy twórca …