Home / News / Topsy zamyka interes

Topsy zamyka interes

Topsy, niegdyś szanowany firma analityki mediów społecznych, 16 grudnia ogłosiła, że zamyka interes. Powstała w 2007 roku firma z siedzibą w San Francisco, sześć lat później została zakupiona przez Apple za ponad 200 mln dolarów. Według TechCrunch, Topsy zyskał uznanie jako jedno z niewielu dostępnych narzędzi z pełnym dostępem do danych użytkowników Twittera. To pozwalało użytkownikom poszukiwać trendów i operować na tweetach sięgających 2006 roku.

Czym było Topsy?

Topsy.com był wyszukiwarką która w czasie rzeczywistym zwracała w wynikach posty oraz treści udostępniane na platformach społecznościowych (głownie na Twitterze i Google Plus). Kolejność wyników generowana była poprzez opatentowany algorytm, który mierzył jak bardzo wpływowy jest każdy z użytkowników.

Oznaki niepewnej przyszłości dla Topsy rozpoczęły się w zeszłym roku, gdy firma wstrzymała coroczne odnowienia kont premium dla swoich abonentów.

Próby na stronę Topsy automatycznie przekierowywać do strony wsparcia firmy Apple dla iOS.

SEO Audyt Twojej Strony

Podaj słowo / frazę kluczową i adres URL strony aby sprawdzić co jeszcze można poprawić w jej optymalizacji. powered by Zelezny.uk

Podobne Posty

Zobacz również:  Zwiększ Sprzedaż W Sieci Przez Twittera

O Lukasz Zelezny

Prelegent, trener, autor. Head of Organic uSwitchUK. Zajmuje się SEO, PPC i mediami społecznościowymi. Prywatnie fan podróżowania, drum and bassu i szkockiej.

Zobacz również

tools-1209764_1280

11 Najlepszych Narzędzi Marketingowych do Zarządzania Kanałami Social Media

Tworzenie wysokiej jakości treści dla bloga lub witryny jest niezwykle istotne. Ważne jest również, aby …