środa , 17 kwietnia 2024
Home / News / Facebook / Grey przejął ChatBot na Fan Page’u Multikino

Grey przejął ChatBot na Fan Page’u Multikino


[ SEOWind.io - pisz treści które rankują się w TOPach ]

Sieć kin Multikino, z okazji premiery „Ciemniejszej strony Greya” przygotowała konkurs, który jest prowadzony przy użyciu ChatBota na Fan Page’u Multikino Polska na portalu Facebook.com. Rozmowę na ChatBocie prowadzi Grey. Nagrodą główną w konkursie jest lot helikopterem nad Warszawą z aktorem Mikołajem Roznerskim.

9. lutego w sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo „Ciemniejszą stronę Greya”, a 10. lutego film wejdzie na ekrany kin. Z okazji tej premiery Multikino przygotowało konkurs, w którym można wziąć udział rozmawiając z Greyem – ChatBotem na Fan Page’u Multikino Polska.

Chatbot Multikina działa od października 2016 roku. To pierwszy tego typu projekt w Polsce oraz pierwszy kinowy bot w Europie. Dzięki konwersacji obsługuje on cały proces zamówienia biletów w sposób zbliżony do tego przy kasie kinowej. Po dokonaniu rezerwacji lub zakupu klienci otrzymują email z potwierdzeniem zamówienia – wyjaśnia Wojciech Szymczyk, Digital & CVM Manager Multikino S.A.

Korzystanie z chatbota jest całkowicie bezpłatne. Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na Fan Page Multikino w serwisie Facebook.com, wysłać wiadomość prywatną o treści „Hey Grey” i rozpocząć rozmowę z automatycznym botem w aplikacji Facebook Messenger lub wiadomości prywatnej na urządzeniach desktop. Podczas rozmowy Bot poprosi o akceptację regulaminu oraz zada pytanie konkursowe, na które należy udzielić odpowiedzi w treści czatu.

Cieszymy się, że po udanych testach mogliśmy przenieść Bota na Fan Page Multikino Polska i obecnie możemy wykorzystywać go również do takich niestandardowych akcji jak konkurs. – dodaje Edyta Pawłowicz-Ziurkowska, Kierownik Działu Marketingu Multikino S.A.

Nagrodą główną w konkursie jest przelot helikopterem (Sky Poland) nad Warszawą z Mikołajem Roznerskim oraz karty podarunkowe na produkty God Save Queens. Ponadto każdy z uczestników konkursu otrzyma kod zniżkowy na zestaw Oscar do realizacji w sieci kin Multikino.

Konkurs na ChatBocie na Fan Page’u Multikino Polska na portalu Facebook.com trwa od 1. do 14. lutego br. Wyniki zostaną ogłoszone 15 lutego br.

Za rozwój technologii ChatBota sieci Multikino stoi Chatflow – polski startup tworzący chat commerce dla biznesu.

O Natalia

Zobacz również

Jak wypozycjonować kanał na YouTube

YouTube to druga co do wielkości platforma wyszukiwania na świecie. Z tego powodu, każdy twórca …